Menu
A+ A A-

Hebe wprowadza kosmetyki wegańskie i naturalne Wyróżniony

Elementem spotkania był panel dyskusyjny, w którym oprócz przedstawicieli wystawców i Antonio Farinha, dyrektora handlowego sieci Hebe, wystąpiła także ekspertka w dziedzinie zdrowego stylu życia – dziennikarka Katarzyna Bosacka. Spotkanie poprowadziła Renata Kijek – kosmetolog i szkoleniowiec Hebe. Elementem spotkania był panel dyskusyjny, w którym oprócz przedstawicieli wystawców i Antonio Farinha, dyrektora handlowego sieci Hebe, wystąpiła także ekspertka w dziedzinie zdrowego stylu życia – dziennikarka Katarzyna Bosacka. Spotkanie poprowadziła Renata Kijek – kosmetolog i szkoleniowiec Hebe. Joanna Paxton

Sieć Hebe wprowadziła do sprzedaży kosmetyki naturalne i wegańskie. Podczas panelu dyskusyjnego przeprowadzonego na Festiwalu Kosmetyków Naturalnych i ich zaletach i rynku dogeryjnym w Polsce dyskutowali Antonio Farinha, Katarzyna Bosacka i Renata Kijek. 

Naturalna oferta Hebe to zarówno marki zagraniczne jak i polskie. – Kosmetyki z Polski, mają nie tylko znakomite formuły i składy. Dodatkowo są atrakcyjne cenowo – zauważył Antonio Farinha, dyrektor handlowy Hebe.

Czy zainteresowanie kosmetykami naturalnymi to chwilowy trend czy może styl życia osób, które decydują się je stosować? Na ile jest to moda, a na ile świadomy wybór? Na te i inne pytania starali się odpowiedzieć eksperci podczas Festiwalu Kosmetyków Naturalnych i Wegańskich, zorganizowanego 12 września w Warszawie przez sieć drogerii Hebe.

Według producentów, widać rosnące zainteresowanie kosmetykami opartymi na składnikach obecnych w naturze. Świadomość konsumentów w tym zakresie stale wzrasta. Szukają oni produktów, które będą delikatne dla ich skóry a zarazem skuteczne.

Festiwal Kosmetyków Naturalnych i Wegańskich

Podczas Festiwalu Kosmetyków Naturalnych i Wegańskich można było zapoznać się z ofertą 15 wystawców i blisko 20 marek kosmetyków opartych na składnikach naturalnych i wegańskich. Elementem spotkania był panel dyskusyjny, w którym oprócz przedstawicieli wystawców i Antonio Farinha, dyrektora handlowego sieci Hebe, wystąpiła także ekspertka w dziedzinie zdrowego stylu życia – dziennikarka Katarzyna Bosacka. Spotkanie poprowadziła Renata Kijek – kosmetolog i szkoleniowiec Hebe. Paneliści zastanawiali się, czy kosmetyki naturalne i wegańskie to chwilowy trend,  czy styl życia. Według nich jest to raczej odpowiedź producentów na potrzeby współczesnych, coraz bardziej świadomych konsumentów. To ludzie, którzy coraz częściej starają się żyć w zgodzie ze swoimi przekonaniami, z poszanowaniem środowiska naturalnego, w duchu zero waste. Unikają niepotrzebnych składników, stawiają na produkty o prostych składach, czerpiące z natury.

Kosmetyki naturalne - z czego są przygotowywane

Kosmetyki naturalne znane są od wieków i wiele z nich można przygotować z ogólnie dostępnych składników, obecnych w kuchni – owoców, jogurtów, olejów naturalnych. Receptury naturalnych kosmetyków drogeryjnych są cały czas udoskonalane przez producentów, a firmy nie ustają w poszukiwaniu nowych składników aktywnych. 

 

 

Obecnie dostępne są już nawet kosmetyki do makijażu bazujące na składnikach naturalnych – np. pudry mineralne czy pomadki, których barwniki pochodzą z natury. Ich składy wymagają długotrwałej pracy, aby udało się osiągnąć powtarzalność koloru bez ubytku jakości.

Kosmetyki naturalne w Hebe

Hebe wprowadziła produkty do makijażu naturalnego do oferty jako jedna z pierwszych sieci na polskim rynku. Podczas Festiwalu budziły one ogromne zainteresowanie. W ofercie Hebe znajduje się już blisko 360 produktów z kategorii naturalnych i wegańskich.

Ostatnio zmienianyponiedziałek, 23 wrzesień 2019 13:13
Powrót na górę

Mapa strony

Biznesciti.com

O biznesie

Przydatne linki

O nas