Menu
A+ A A-

VIII Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw w Katowicach

VIII Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw w Katowicach

O możliwościach rozwoju i wyzwaniach, jakie stoją przed przedsiębiorcami, dyskutować będą samorządowcy, osobistości ze świata nauki, polityki i gospodarki oraz przedsiębiorcy.

Mała i średnia przedsiębiorczość to najważniejszy sektor polskiej gospodarki. Możliwości rozwoju przedsiębiorczości i wyzwania, jakie stoją przed przedsiębiorcami to główny temat Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw, który odbędzie się w dniach 17-19 października 2018 roku w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.

Polska Izba Turystyki zachęca przedstawicieli branży turystycznej do udziału w katowickim kongresie.

Europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw z roku na rok cieszy się coraz większym zaufaniem przedsiębiorców, samorządowców, ludzi nauki – jednym słowem tych wszystkich, którym bliska jest idea rozwoju.

O zasięgu, prestiżu i uniwersalnym wymiarze Kongresu najdobitniej mówią liczby: swoją wiedzę i kontakty biznesowe do tej pory budowało z nami blisko 31 tysięcy osób. Tylko w ubiegłym roku w 100 panelach i wydarzeniach towarzyszących wzięło udział 6000 uczestników z 39 państw z całego świata, którzy z uwagą śledzili również ofertę 110 wystawców podczas Targów Biznes Expo. Hasłem przewodnim wszystkich Kongresów jest: Nauka — Biznes — Samorząd — RAZEM DLA GOSPODARKI.

Współpraca pomiędzy trzema środowiskami daje szansę na stworzenie otoczenia sprzyjającego rozwojowi innowacyjnej i konkurencyjnej gospodarki. Tegorocznej edycji będzie towarzyszyło hasło: „Technologie, Człowiek, Odpowiedzialność”. Skupimy się na innowacyjnych narzędziach wspierających rozwój firm, miast i regionów w obszarze ochrony środowiska, zdrowia, energetyki, transportu, marketingu i komunikacji cyfrowej. Nie zabraknie także tradycyjnych tematów, takich jak finansowanie MŚP, prawo i podatki oraz współpraca międzynarodowa.

Udział w Kongresie jest bezpłatny dla wszystkich uczestników.

Rejestracji można dokonać poprzez stronę www.ekmsp.eu w ostatnich dniach sierpnia 2018 r.
Aktualności śledzić można także na fanpage’u Kongresu: www.facebook.com/KongresMSP

                                                                                             
                                                                                                                    

Powrót na górę

Mapa strony

Biznesciti.com

O biznesie

Przydatne linki

O nas