Menu
A+ A A-

Premierowa odsłona konkursu „AcTTive” na TT WARSAW 2018 Wyróżniony

Premierowa odsłona konkursu „AcTTive” na TT WARSAW 2018

MT Targi Polska, organizator 26. Międzynarodowych Targów Turystycznych TT Warsaw, zaprasza Wystawców do udziału w nowym konkursie, promującym turystykę aktywną.

Dla zwycięzców przewidziano pamiątkowe statuetki oraz pakiety reklamowe o wartości 5.000 zł. Rozstrzygnięcie konkursu zaplanowane jest na 22 listopada 2018 r. Konkurs pod nazwą „AcTTive” został podzielony na część krajową i zagraniczną. Produkty i atrakcje będą rywalizować pod względem oryginalności i innowacyjności pomysłu, wpływu na rozwój lokalny oraz regionalny, stosowania się do zasad turystyki zrównoważonej, stopnia komercjalizacji, jakości infrastruktury, dostępności, a także sposobu prezentacji. Zgłoszenia zostaną ocenione przez jury, w którego składzie znajdą się eksperci reprezentujący turystykę, sport, edukację oraz przedstawiciele mediów branżowych.

Turystyka aktywna rozwija się niezwykle dynamicznie. Wzrost zainteresowania tą formą wypoczynku, zarówno w turystyce wyjazdowej, jak i przyjazdowej oraz krajowej, jest wyraźnie zauważalny. Konkurs „AcTTive” to szansa na wyróżnienie najciekawszych propozycji w tej dziedzinie.

Szczegółowe informacje wraz z formularzem zgłoszeniowym są dostępne na stronie www.ttwarsaw.pl

26. Międzynarodowe Targi Turystyczne TT Warsaw odbędą się w dniach 22-24 listopada 2018 r. w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie.

źródło: materiały prasowe

                                                                                        

Powrót na górę

Mapa strony

Biznesciti.com

O biznesie

Przydatne linki

O nas