Menu
A+ A A-
Ostrzeżenie
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 1034.

Komputronik Megastore Wyróżniony

w Jupiterze                           

Komputronik S.A., czołowy dystrybutor sprzętu komputerowego w Polsce oraz operator największego i najpopularniejszego w Polsce sklepu internetowego ze sprzętem komputerowym www.komputronik.pl, już jutro, 26 kwietnia 2013 r. oficjalnie otworzy w Centrum Handlowym Jupiter w Warszawie salon nowej generacji Komputronik Megastore - pierwsze w Polsce wielofunkcyjne centrum nowoczesnych technologii. Na powierzchni 2 000 mkw. została wyeksponowana najszersza i najbardziej kompletna oferta sprzętu i rozwiązań IT oraz elektroniki użytkowej w Polsce. Dodatkowo w ramach ekspozycji prezentowane będą rozwiązania kojarzone z cyfrowym domem i nowoczesnym gospodarstwem domowym lub firmą.

W Komputronik Megastore znajduje się Strefa Gier, a także innowacyjna i unikalna Strefa Wiedzy.

Ekspozycję będzie wspierał duży i dobrze zaopatrzony magazyn, z którego będą mogli korzystać zarówno klienci odwiedzający obiekt, jak również klienci składający zamówienie przez internet i telefon. Dzięki temu dostawa na terenie Warszawy zamówionego internetowo lub telefonicznie towaru z ogromnego asortymentu kilku tysięcy produktów będzie możliwa nawet w ciągu 2 godzin.

W sąsiedztwie Komputronik Megastore znajduje się także oddział Komputronik Biznes, który od 11 lat specjalizuje się w obsłudze instytucji oraz dużych i średnich firm z całego regionu.

W projekt zaangażowani są wszyscy najwięksi producenci sprzętu, reprezentujący takie marki jak m.in. Acer, Apple, Asus, Canon, DELL, HP, Intel, Lenovo Microsoft, Samsung, Sony, Toshiba i wiele innych.

26 kwietnia od godz. 11.00 pierwsi klienci będą mogli zapoznać się z olbrzymią ofertą Salonu oraz dokonać zakupów za pomocą najnowszej technologii – zamiast koszyka na zakupy klienci otrzymają tablety ze specjalnym, dedykowanym oprogramowaniem, dzięki któremu zakupy będą intuicyjnie łatwe oraz szybkie. Wystarczy po zeskanowaniu tabletem kodu produktu z ekspozycji zatwierdzić jego zakup, zapłacić gotówką w specjalnym wpłatomacie lub kartą płatniczą u jednego z licznych doradców klienta i odebrać towar w specjalnej strefie wydań. .

Komputronik Megastore to salon nowej generacji – połączenie ekspozycji kilku tysięcy produktów, profesjonalnego doradztwa oraz unikalnego wsparcia tzw. sprzedaży hybrydowej – Salon będzie pełnił również rolę salonu ekspozycyjnego (mega-showroom) dla czołowego sklepu internetowego komputronik.pl.

W Salonie poza ekspozycją na stoiskach producentów i na typowych ekspozytorach spotykanych w handlu detalicznym, zostały wydzielone specjalne strefy: Strefa Gier oraz Strefa Wiedzy. Każda z tych stref będzie dostosowana do potrzeb użytkowników.

Strefa Gier stworzona została z myślą o codziennej rozrywce i licznych turniejach gier, ale także na potrzeby premier najnowszych produkcji. Klientów będzie tu wspierał przyjazny zespół miłośników gier. Pomieszczenie ma charakterystyczną aranżację – przyciemnione światło, klimatyczną muzykę i ciekawą ekspozycję komputerów, konsol, gier i akcesoriów.

Strefa Wiedzy to miejsce warsztatów, spotkań, premier produktów oraz konferencji prasowych i spotkań branżowych z udziałem producentów i klientów. Będzie to również miejsce, w którym klienci będą mogli skorzystać z wiedzy ekspertów Komputronik, a także rozwiązać problemy, czy zasięgnąć porady u przedstawicieli producentów. Jednocześnie to także miejsce relaksu przy filiżance kawy, w otoczeniu najnowszych technologii.

Otwarcie Salonu wspierało szereg akcji promocyjnych – kampania reklamowa w mediach warszawskich (prasa: Gazeta Wyborcza Stołeczna, Metro i radio: RMF MAX, Eska, TOK FM, Radio Wawa i Radio Plus Warszawa, kampania w sieci autobusów miejskich, nośniki outdoorowe) oraz specjalna akcja ambientowa, do której Komputronik zaprosił mieszkańców Warszawy 25 kwietnia. Będzie to absolutnie niestandardowa zabawa w charakterze Flash Mob.

Uczestnicy ambientu będą mieli okazję wziąć udział w niestandardowej agitacji, która swój wielki finał znajdzie pod siedzibą Komputronik Megastore. Wszyscy, którzy wezmą udział w akcji, będą mogli wygrać ciekawe i wartościowe urządzenia IT oraz skorzystać ze specjalnie wyselekcjonowanej oferty, przygotowanej na otwarcie Komputronik Megastore. Wszystkie informacje na temat ambientu, ciekawostki z nim związane znajdują się na firmowym fan page’u firmy Komputronik prowadzonym w ramach facebook’a:

http://www.facebook.com/komputronik?fref=ts

Wojciech Buczkowski, Prezes Zarządu Komputronik:

Otwieramy nowy rozdział w historii branży nowych technologii – Komputronik Megastore - pierwsze w Polsce wielofunkcyjne centrum nowoczesnych technologii, które jest jednocześnie największym w Polsce sklepem komputerowym. Do współpracy pozyskaliśmy kilkudziesięciu partnerów – przedstawicieli wszystkich czołowych marek. Wierzymy, że wspólnie zrewolucjonizujemy handel nowymi technologiami w Polsce.

Komputronik Megastore to nie tylko sklep – to centrum wiedzy, gier, promocji oraz premier nowych produktów, także z branży elektroniki użytkowej, cyfrowego domu i nowoczesnego gospodarstwa domowego. To miejsce, w którym klient będzie mógł zasięgnąć profesjonalnej porady bez konieczności poszukiwania doradców, dokonać zakupów za pomocą tabletu – niemal w taki sam sposób jak to robi kupując w internecie. Unikamy w ten sposób niepotrzebnego dźwigania towaru w czasie zakupów. Dla naszych klientów kupujących w internecie będzie to także wygodne miejsce natychmiastowego odbioru towaru, czynne 7 dni w tygodniu.

Komputronik Megastore, w odróżnieniu od innych znanych elektromarketów, zaoferuje najlepsze ceny, rzetelne i dostępne doradztwo, a także pomoże rozwiązać problemy z użytkowaniem sprzętu i oprogramowania. Niewątpliwie przyszłość handlu należy właśnie do takich rozwiązań. Jestem przekonany, że klienci szybko dostrzegą zalety Komputronik Megastore. Serdecznie zapraszam do skorzystania ze specjalnych ofert, które przygotowaliśmy z okazji otwarcia.

Powrót na górę