Menu
A+ A A-
Ostrzeżenie
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 1034.

Freebee dla każdego Wyróżniony

Nie tylko na smartfon                           

Freebee wprowadza rewolucyjną zmianę w sposobie działania multipartnerskiej platformy programów lojalnościowych. Dzięki nowej plastikowej karcie oraz tabletom, w które wyposażani są partnerzy, zdobywanie nagród w ulubionych miejscach staje się możliwe dla wszystkich, nie tylko posiadaczy smartfonów.

 

 

Z nowej wersji Freebee od kwietnia 2013 roku korzystają już m.in.: sieć „juice barów” SKOK NA SOK oraz warszawskie restauracje North Fish.

Partnerzy przystępujący do nowego Freebee otrzymują pakiet zawierający tablet i karty plastikowe – za pomocą których stali klienci zbierają punkty i odbierają nagrody.

„Nowe Freebee to jedna karta w wersji plastikowej lub mobilnej i łatwe do zdobycia nagrody. Platforma obejmuje już blisko 1000 lubianych miejsc w całej Polsce, spośród których część już obsługuje swoich lojalnych klientów za pomocą tabletu” – wyjaśnia Aymeric Monod-Gayraud, prezes zarządu New Media Ventures, twórcy Freebee.

Kartę plastikową można otrzymać i korzystać z niej u partnerów, którzy wdrożyli nowe Freebee. Na platformach App Store i Google Play do pobrania jest nowa wersja aplikacji Freebee.

Freebee zadebiutowało w kwietniu 2012 roku, jako pierwsza w Polsce, multipartnerska platforma programów lojalnościowych, w pełni oparta o technologie mobilne. Po roku twórcy platformy wprowadzili jej nową wersję, która jest dostępna dla każdego klienta. – „Aktualnie Freebee jest unikatowym narzędziem na rynku, ponieważ zapewnia dostępność usługi dla wszystkich klientów, dając jednocześnie możliwość korzystania z dobrodziejstw rozwiązań mobilnych” – dodaje Michał Niemczycki, wiceprezes zarządu New Media Ventures.

Teraz firma może w oparciu o know-how Freebee stworzyć bez kosztownych inwestycji swój program lojalnościowy, dostępny dla wszystkich użytkowników. Co istotne, Freebee to narzędzie czysto lojalnościowe, pozwalające nagradzać najbardziej wartościowych klientów, którzy płacą pełną cenę i wracają na kolejne zakupy. – „Z obserwacji rynku, a także licznych rozmów z firmami i komentarzy klientów wynika, że na nasycenie rynku smartfonami musimy jeszcze zaczekać.

Nadal uważamy, że rynek ‘mobile’ jest niezwykle obiecujący i spodziewam się, że w perspektywie około dwóch do trzech lat większość uczestników programów lojalnościowych będzie już korzystać z aplikacji na smartfony” – podkreśla Aymeric Monod-Gayraud, zapowiadając dalszy rozwój platformy, m.in. o kolejne funkcjonalności spójne z koncepcją budowania lojalności klientów.

Uczestnicy programów lojalnościowych na nowej platformie Freebee zbierają punkty na swoje konto za pomocą karty w aplikacji lub karty plastikowej.

Karty dostępne są przy kasach nowych partnerów Freebee, a klienci mogą zacząć ich używać od razu – bez rejestracji. Ta jest za to wymagana przed odbiorem nagrody i przebiega ekspresowo.

Nagrody dostępne są bardzo szybko, już nawet po kilku wizytach (transakcjach) w ulubionej kawiarni, bistro, salonie urody czy innym punkcie działającym na platformie Freebee.

W 2013 roku Freebee jako usługa dla firm i aplikacja dla użytkowników zostało wyróżnione za korzyści, jakie przynosi obydwu grupom odbiorców. W lutym 2013 roku Freebee otrzymało nagrodę w konkursie Mobile Trends Awards 2012, w kategorii „Aplikacja mobilna do użytku dla firm”, przyznaną przez ekspertów ze świata IT oraz mobilnych technologii. W marcu 2013 roku Freebee została wybrana przez internautów jako najlepsza aplikacja na Android oraz iOS w kategorii „Biznes, finanse i bankowość” w konkursie Appaward.

O Freebee:

Freebee to multipartnerska platforma programów lojalnościowych – w pełni oparta o technologie mobilne – oraz elektroniczny portfel na karty lojalnościowe. Freebee zadebiutowało na rynku w kwietniu 2012 roku. Twórcą systemu jest New Media Ventures, spółka założona przez Aymeric Monod-Gayraud i Michała Niemczyckiego.

Obecnie Freebee jest już dostępne w blisko 1000 miejsc w całej Polsce. Programy lojalnościowe z platformy Freebee są dostępne w wybranych kawiarniach i pubach, a także hotelach, restauracjach, kinach, teatrach, placówkach sportowo-rekreacyjnych, studiach fitness, salonach piękności i fryzjerskich, kwiaciarniach, sklepach: spożywczych, odzieżowych, kosmetycznych czy myjniach samochodowych i punktach napraw.

Więcej informacji na www.freebee.pl oraz www.facebook.com/freebeePL. Aplikację można pobrać ze strony www.getfreebee.pl.

Powrót na górę

Mapa strony

Biznesciti.com

O biznesie

Przydatne linki

O nas