Menu
A+ A A-
Ostrzeżenie
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 1034.

Muzyka na przyłożenie Wyróżniony

CMT-BT80 i CMT-BT60                           

Bezprzewodowe zestawy audio CMT-BT80 i CMT-BT60 umożliwiające słuchanie muzyki po prostym przyłożeniu smartfonu lub innego urządzenia. Bezprzewodowe, strumieniowe przesyłanie muzyki ze smartfona, tabletu lub sieci domowej przez łącze Bluetooth lub sieć Wi-Fi.

Technologia NFC: parowanie „od dotknięcia” ze smartfonem lub tabletem

Czysty, mocny dźwięk zapewniany przez głośniki z cieczą magnetoreologiczną i wzmacniacz S-Master

Odtwarzanie nagrań z płyt CD, radia FM/AM lub podłączonego iPada/telefonu iPhone/iPoda

Wysoka jakość dźwięku z możliwością odtwarzania formatów AAC i apt-X przez Bluetooth

Zestawy CMT-BT80 i CMT-BT60 wyróżniają się smukłym wyglądem, który idzie w parze z wyraźnym, pełnym dźwiękiem — zarówno przy słuchaniu płyt CD i radia FM, jak i nagrań z własnej kolekcji cyfrowej.

Nowe modele Sony pozwalają też zapomnieć o skomplikowanej procedurze parowania z wpisywaniem kodów dostępu. W celu nawiązania łączności bezprzewodowej wystarczy na chwilę przyłożyć do zestawu tablet lub smartfon z technologią NFC, taki jak Sony Xperia — a cały pokój wypełni się dźwiękiem przesyłanym przez łącze Bluetooth.

Zestawy CMT-BT80 i BT60 obsługują nawet transmisję przez Bluetooth plików muzycznych o wysokiej jakości, w formatach AAC i apt-X.

Zasoby własnej biblioteki nagrań można wykorzystać na szereg sposobów. Wbudowana technologia Wi-Fi (tylko w CMT-BT80) pozwala na strumieniowe przesyłanie muzyki z komputerów i serwerów w domowej sieci bezprzewodowej, z wykorzystaniem technologii DLNA. Dostępny jest również port USB do bezpośredniego podłączania urządzeń (CMT-BT80) i ładowania akumulatora w iPadzie, telefonie iPhone lub iPodzie.

Oferowane tylko przez Sony głośniki z cieczą magnetoreologiczną — zaawansowanym materiałem opracowanym pierwotnie przez NASA na potrzeby programów kosmicznych — gwarantują pełny i szczegółowy dźwięk. Ich uzupełnienie stanowi wzmacniacz Sony S-Master, łączący dużą moc z czystością i głębią reprodukcji dźwięku z każdego źródła.

Nowe zestawy muzyczne Sony CMT-BT80 i CMT-BT60 będą dostępne w Polsce od czerwca 2013 r.

Ostatnio zmienianywtorek, 02 kwiecień 2013 14:10
Powrót na górę

Mapa strony

Biznesciti.com

O biznesie

Przydatne linki

O nas