Menu
A+ A A-
Ostrzeżenie
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 1034.

Voda Michała Niemczyckiego

Żródlana z Collagenem                      

Po sukcesie Vody Naturalnej, pierwszej polskiej wody źródlanej premium dostępnej w dobrych delikatesach i restauracjach oraz towarzyszącej pokazom mody i innym wydarzeniom ze świata showbiznesu, na rynek wchodzi nowa Voda. Należąca do Michała Niemczyckiego firma Voda Naturalna wprowadza Vodę Collagen – pierwszą w Polsce wodę źródlaną z dodatkiem kolagenu.

 

 

Voda Collagen to propozycja dla osób, które pragną w naturalny sposób zachować piękno i młodość na dłużej. Zamknięta w szkle kompozycja o subtelnym smaku owocu granatu skrywa unikalny duet czystej Vody i cennych cząsteczek kolagenu, wzbogacony o witaminę C. Voda Collagen pomaga uzupełniać niedobór białek kolagenowych, stając się jednym z kroków do zachowania pięknej i młodej skóry.

Wprowadzenie na rynek Vody Collagen to odpowiedź na zapotrzebowanie rynku i konsumentów na tzw. wody funkcjonalne wzbogacone o witaminy, białka czy ekstrakty roślinne. „Ten segment rynku napojów będzie się w najbliższej przyszłości bardzo dynamicznie rozwijał” – mówi Michał Niemczycki, prezes zarządu i właściciel firmy Voda Naturalna. „W ślad za tym trendem i w oparciu o wzrost popularności naszej Vody, postanowiliśmy wprowadzić na rynek nowy produkt – pierwszą w Polsce wodę z dodatkiem kolagenu. Jeszcze przed premierą rynkową Vody Collagen odnotowaliśmy duże zainteresowanie tym produktem. Dedykowana jest ona do sprzedaży w delikatesach, salonach urody, fitness, SPA i hotelach” – dodaje Michał Niemczycki.

Michał Niemczycki jest właścicielem i prezesem zarządu firmy Voda Naturalna oraz twórcą Vody Naturalnej. Choć firma istnieje na rynku od grudnia 2011 roku, jej oferta zdążyła już zyskać zaufanie i wysoką ocenę znakomitych polskich restauracji i hoteli. Popularność Vody Naturalnej rośnie w szybkim tempie zwłaszcza w polskim segmencie HoReCa (jest dziś dostępna w ponad 100 restauracjach i hotelach w kraju) oraz w sprzedaży detalicznej (znajduje się w ofercie ponad 40 supermarketów i delikatesów). Voda Naturalna zaczęła także rozwijać swoją dystrybucję w Europie, Azji oraz krajach arabskich.

Karierę biznesową Michał Niemczycki rozpoczął 10 lat temu. Od 2009 roku jest związany z rodzinną firmą Curtis Group, działającą m.in. w sektorach: farmaceutycznym, nieruchomościowym, lotniczym oraz hotelarskim.

Jest wiceprezesem spółki New Media Ventures, którą założył wraz z Aymeric Monod-Gayraud. Pierwszym projektem realizowanym przez NMV jest Freebee – innowacyjna platforma programów lojalnościowych. Freebee zadebiutowało na rynku w kwietniu 2012 roku, jako pierwsza w Polsce, multipartnerska aplikacja do prowadzenia i obsługi programów lojalnościowych. Obecnie Freebee jest już dostępne w blisko 1000 miejsc w całej Polsce.

Należąca do Michała Niemczyckiego firma Water Toys ma wyłączność na dystrybucję w Polsce ekskluzywnych łodzi Harris Flotebote. Ponadto jest współwłaścicielem warszawskiego klubu i restauracji „Goryl we mgle".

Studiował marketing i zarządzanie na Ohio University, reżyserię i produkcję filmową w North Carolina School of the Arts, a także na wydziale teatralnym na University of California, Los Angeles (UCLA).

Powrót na górę

Mapa strony

Biznesciti.com

O biznesie

Przydatne linki

O nas