Menu
A+ A A-
Ostrzeżenie
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 1034.

Jack Rabbit w Żabce

Selekcjonowane wina do 15 zł                    

W sklepach sieci Żabka oraz Freshmarket pojawią się nowe wina m.in. marki Jack Rabbit z winnic z Chile oraz Kalifornii. Wyselekcjonowane, bardzo dobrej jakości wina mają być odpowiedzią na potrzeby nowoczesnego, korzystającego z życia konsumenta, który poszukuje oryginalnych win, w korzystnej cenie.

 

 

- Analizy naszego rynku wskazały na olbrzymi potencjał rozwoju kategorii wina w sklepach Żabka i Freshmarket. Naszym celem jest zwiększenie sprzedaży w segmencie win do 15 złotych i zaproponowanie aktywnym zawodowo Polakom, którzy odwiedzają nasze sklepy, dobrych jakościowo win, blisko miejsca zamieszkania.

Dysponujemy bardzo dobrymi markami win, dostępnymi na wyłączność jedynie w naszych placówkach.

Jesteśmy w stanie zapewnić klientom wysoką jakość w korzystnej cenie. Dodając do tego olbrzymią skalę oddziaływania naszych blisko 3 tysięcy placówek mamy silne podstawy, aby sądzić, że w niedługim czasie sklepy Żabka i Freshmarket będą kojarzone z wyjątkowymi winami, na każda okazję, w każdym miejscu Polski – mówi Jacek Roszyk, Prezes Zarządu Żabka Polska. 

Żabka Polska od grudnia 2012 roku sukcesywnie wprowadza do sieci Żabka oraz Freshmarket wyselekcjonowane wina, importowane bezpośrednio od producentów. Wsparcie sprzedaży ma zapewnić również szereg szkoleń dla ajentów oraz sprzedawców, prowadzonych m.in. przez Andrzeja Strzelczyka, Mistrza Polski Sommelierów 2013, który rekomenduje firmie Żabka Polska najlepsze wina dostępne na rynku.

- Wybór marki Jack Rabbit był przemyślanym przedsięwzięciem. Braliśmy pod uwagę wyłącznie dostawców o ugruntowanej pozycji, wiarygodnych i gwarantujących stabilną jakość. Firma Accolade Wines, producent Jacka Rabbita, należy do jednej z największych firm w branży winiarskiej na świecie. Wspólnie szukaliśmy konceptu odpowiedniego na polski rynek - dodaje Jacek Roszyk.

- Idea stworzenia różnorodnej, dobrej jakościowo oferty skierowanej do każdego Polaka jest mi szczególnie bliska. Wino jest produktem, który z założenia powinien być konsumowany przy okazji każdego obiadu czy kolacji. Linia klasycznych szczepów win Jack Rabbit jest do takiej konsumpcji idealna. Wino z pewnością wyróżnia także charakterystyczna zakrętka, wpisująca się w ogólnoświatowe, ekologiczne trendy w stosowaniu zamknięć butelek, pozwalająca na wygodną konsumpcję oraz pełne smakowanie wina bez „wady korkowej” - mówi Andrzej Strzelczyk, Mistrz Polski Sommelierów 2013, współpracujący z firmą Żabka Polska.


Powrót na górę

Mapa strony

Biznesciti.com

O biznesie

Przydatne linki

O nas