Menu
A+ A A-
Ostrzeżenie
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 1034.

Sommelier poleca

Nowa kampania Biedronka

Biedronka kusi wyraźnym, słomkowym kolorem, intensywnym aromatem tropikalnych owoców, wanilii i miodu, piękną, głęboką, intensywną suknią oraz bogatym, ciepłym bukietem pełnym zapachów dojrzałych owoców leśnych, smażonej wiśni i przypraw korzennych...

Sieć Biedronka rozpoczyna nową kampanię pod hasłem „Sommelier poleca”. Tomasz Kolecki – Majewicz, wielokrotny Mistrz Polski Sommelierów, rekomenduje wina w myśl zasady, że „dobre wino nie musi być drogie”. W pierwszej połowie marca sommelier poleca portugalskie wina Regia Colheita.

Rekomendowane w kampanii wina będą wyeksponowane na najwyższych półkach i oznaczone specjalnymi zawieszkami. O aktualnie polecanych przez eksperta winach informować będą także plakaty rozwieszone w sklepach Biedronka.


- W ofercie sieci Biedronka znajduje się wiele godnych polecenia win. Cieszę się, że mogę być przewodnikiem dla Klientów sieci po fascynującym świecie win – mówi Tomasz Kolecki – Majewicz.

Wytrawne wina Regia Colheita reprezentują portugalski region Alentejo. Dostępne są w wersji białej i czerwonej. Białe wino charakteryzuje się wyraźnym, słomkowym kolorem oraz intensywnym aromatem tropikalnych owoców, wanilii i miodu.

W wersji czerwonej, Regia Colheita to piękna, głęboka, intensywna suknia oraz bogaty, ciepły bukiet pełen zapachów dojrzałych owoców leśnych, smażonej wiśni i przypraw korzennych. Wina Regia Colheita dostępne będą w sieci Biedronka w cenie 19,99 zł.

Kampania „Sommelier poleca” stanowi uzupełnienie stałego asortymentu win oraz festiwali win z Francji, Portugalii, Hiszpanii, Włoch i Nowego Świata. Od kliku lat sieć stawia szczególnie na rozwój win jakościowych. Dzięki bezpośredniej współpracy z producentami i skali realizowanych zamówień, Biedronka może oferować wina wysokiej jakości w niezwykle atrakcyjnych cenach.

Nowa kampania stanowi kolejną odsłonę działań realizowanych wspólnie z Tomaszem Koleckim – Majewiczem, który jest ambasadorem oferty win w Biedronce od 2 lat.

Informacje na temat kolejnych, specjalnych ofert win w sklepach Biedronka można znaleźć w newsletterach, dostępnych po wypełnieniu formularza na stronie www.biedronka.pl/wina

Powrót na górę