Papier w zgodzie z elektroniką

Papier w zgodzie z elektroniką pexels.com

Noworoczna rozmowa z Anetą Michałkiewicz, marketing manager w Libris Polska.

Jak Pani będzie wspominać miniony rok, co się udało, a z czego firma jest dumna?

Miniony rok był dla nas pełen wyzwań. Zyskaliśmy nowych klientów i partnerów biznesowych. Rosnąca na rynku potrzeba mobilności, a także szybkiej i dynamicznej obsługi klientów miała odbicie w poszukiwaniu odpowiednich rozwiązań.

Jednym z nich niewątpliwie są usługi związane z digitalizacją i archiwizacją dokumentów. Jako firma płynnie łącząca zarządzanie dokumentacją papierową i elektroniczną, wdrożyliśmy szereg rozwiązań, dzięki którym nasi klienci zyskali błyskawiczny dostęp do swoich dokumentów, zarówno w wersji elektronicznej, jak i papierowej.

Ten rok był dobry dla polskiej gospodarki?

Był to niewątpliwie rok pracownika. Brak ludzi chętnych do wykonywania podstawowych czynności stał się i nadal jest problemem wielu firm. Przyznam, że i my momentami borykaliśmy się z tego typu trudnościami.

Z pozytywnych dla naszej branży rzeczy zaobserwowaliśmy ogromny wzrost świadomości związany z rynkiem usług elektronicznych. Rośnie chęć szybkiej, sprawnej obsługi już nie tylko klientów, ale i własnych pracowników. Mówi się żartobliwie, że HR-y pokochały IT.
Firmy, instytucje państwowe, a nawet placówki medyczne coraz częściej korzystają z elektronicznych wersji dokumentów, sięgając po rozwiązania, typu e-kancelaria, e-teczka kadrowa czy medi-archiwum.

Dla firmy najważniejszym noworocznym celem jest...

...zdobycie większości rynku usług realizowanych w oparciu o platformy elektroniczne, ale z możliwością szybkiego dostępu do dokumentacji papierowej.

Papier jest i będzie nam towarzyszył jeszcze bardzo długo. Dokumenty papierowe nadal mają ogromną wartość w świetle prawa, a w niektórych sytuacjach są wręcz niezastąpione. Dlatego zależy nam, aby nasi klienci mieli komfort błyskawicznego dostępu do obydwu form dokumentów w swoim archiwum – oryginalnej i elektronicznej.

Powrót na górę

Mapa strony

Biznesciti.com

O biznesie

Przydatne linki

O nas