Menu
A+ A A-

Z Olimpijczykami w Telewizji Republika - Naprawdę o Sporcie Wyróżniony

Z Olimpijczykami w Telewizji Republika - Naprawdę o Sporcie

Mariusz Luszowski będzie rozmawiać na antenie Telewizji Republika z Olimpijczykami w nowym programie „3.2.1. Start" – Naprawdę o Sporcie. O sukcesie, doskonaleniu, prawdziwej drodze na szczyt, a także szansach jakie tworzy dla sportu system Państwa i finansowania sportu podczas dzisiejszej rozmowy powiedzą Olimpijczycy Monika Pyrek, Artur Partyka oraz dyrektor sportowy Polskiego Związku Kolarskiego Andrzej Piątek. "3.2.1. Start" - Naprawdę o Sporcie co piątek, od 5 sierpnia br. w Telewizji Republika o godzinie 18.30.

Z okazji Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janeiro, Telewizja Republika przygotowała niezwykłe rozmowy z mistrzami polskiego sportu, którzy odkrywają tajemnice swojego sukcesu. Jak budować swoje mistrzostwo, jak długo trwa sukces gwiazdy sportu i jaka jest cena, którą płaci się za bycie najlepszym? Doskonali sportowcy, trenerzy i wychowawcy opowiedzą o tym jaka jest droga na szczyt, od juniora do mistrza, od zawodnika do olimpijczyka. Poznamy osobiste historie olimpijczyków, ich widzenie sportu i najpiękniejszych momentów na Igrzyskach Olimpijskich

Reżyserem programu jest Agnieszka Borowska, która przeszła do Telewizji Republika z TVP, redakcja Ewa Zachwiej – nowy transfer Republiki z TVP, realizacja Weronika Wojnach – znana telewizyjna realizatorka pracująca wcześniej w TVP i TVN. Prowadzenie Mariusz Luszowski – aktor.

Ostatnio zmienianypiątek, 05 sierpień 2016 15:29
Powrót na górę

Mapa strony

Biznesciti.com

O biznesie

Przydatne linki

O nas