Menu
A+ A A-

Niecodzienne Historie - Nawrocki u Płużańskiego Wyróżniony

Jak boks ukształtował charakter Prezesa IPN, od kogo otrzymał rękawice bokserskie znanego boksera i do kogo one należały? Jak boks ukształtował charakter Prezesa IPN, od kogo otrzymał rękawice bokserskie znanego boksera i do kogo one należały? mat.pras

Niecodzienne Historie – to cykl podcastów, które uruchamia Fundacja Łączka. Gościem pierwszego odcinka podcastu prowadzonego przez Tadeusza Płużańskiego jest dr Karol Nawrocki – Prezes Instytut Pamięci Narodowej.

Jak boks ukształtował charakter Prezesa IPN, od kogo otrzymał rękawice bokserskie znanego boksera i do kogo one należały? Jaki los powinien spotkać pałac Stalina? O tym wszystkim można dowiedzieć się słuchając i oglądając podcast „Historia pewnych rękawic”.

Fundacja Łączka została powołana, aby objąć opieką Kwatery Ł „Łączki” na Cmentarzu Wojskowym na Warszawskich Powązkach oraz środowiska rodzin żołnierzy straconych i spoczywających w Kwaterze Ł.

Misją Fundacji Łączka jest prowadzenie i popieranie wszelkiej działalności naukowej, publicystycznej, edukacyjnej i popularyzatorskiej związanej z Kwaterą Ł i spoczywających w niej Żołnierzach Podziemia Antykomunistycznego. Współpraca z młodzieżą w celu przekazania jej idei, wartości obywatelskich i patriotycznych jakie przyświecały życiu i walce jaką prowadzili zamordowani przez komunistów Żołnierze Podziemia. Antykomunistycznego odnalezieni w Kwaterze Ł na Cmentarzu Wojskowym na warszawskich Powązkach.

Prowadzenie i wspieranie działalności w zakresie ochrony i popularyzacji dóbr kultury, dziedzictwa narodowego oraz działalności edukacyjnej dotyczącej historii Polski.

Powrót na górę

Mapa strony

Biznesciti.com

O biznesie

Przydatne linki

O nas