Menu
A+ A A-

Huawei Watch GT 3 Pro: najlepszy smartwatch Wyróżniony

Zawiera ekran AMOLED o przekątnej 1,43 cala. Rozdzielczość sumuje się do tego i zapewnia doskonały wyświetlacz przy 466*466 pikselac Zawiera ekran AMOLED o przekątnej 1,43 cala. Rozdzielczość sumuje się do tego i zapewnia doskonały wyświetlacz przy 466*466 pikselac mat.pras

Doskonały design i funkcje Huawei Watch GT 3 pozwolą Ci się go trzymać. Edycja tytanowa jest stylowa w swojej klasie i zawiera kompetentne cechy dotyczące fitnessu.

Obietnica dotycząca żywotności sprzętu i baterii Huawei jest znacznie bardziej niezawodna. Będziesz trzymać się tego zegarka, aby śledzić wszystkie treningi. Seria Huawei Watch GT historycznie skupiała się na baterii, ale w ostatnich latach smartwatche marki o długiej żywotności również napinały swoje modne i fitnessowe mięśnie. Najnowszy z długiej linii zegarków GT, Watch GT 3 Pro jest dostępny w dwóch typach: Titanium i mniejszej opcji - Ceramic.

Plusy

• Doskonały wygląd i styl

• Responsywny interfejs

• Obsługa systemów iOS i Android

Cons

• Aplikacja Portfel nadal wydaje się uszkodzona

• Brak uniwersalnego sterowania muzyką w iOS

Dlaczego więc Huawei GT 3 Pro to klasyczny zegarek, który każdy powinien kupić? Rzućmy okiem, ponieważ inne niezwykłe funkcje Huawei Watch GT 3 Pro są już dostępne.

Koszt

Tytanowa edycja tego zegarka kosztuje 299,99 euro i będzie dostępna na rynku od 30 maja 2022 roku.

Mniejsza wersja huawei watch gt 3 pro cena to więcej niż większa. Premiera mniejszej wersji odbędzie się 8 czerwca 2022 roku. Możesz najpierw złożyć zamówienie, aby otrzymać zegarek na czas.

Wyświetlacz

Zawiera ekran AMOLED o przekątnej 1,43 cala. Rozdzielczość sumuje się do tego i zapewnia doskonały wyświetlacz przy 466*466 pikselach. Fabrycznie zainstalowane tarcze zegarka zapewniają ekskluzywny wyświetlacz po uruchomieniu z atrakcyjną rozdzielczością. Koperta tytanowego zegarka GT 3 pro jest matowa i wygląda tak bogato, że prezentuje kompletne wykończenie. Rozmiar zegarka Huawei jest smukły i cieńszy od poprzednich. Po jego prawej stronie znajduje się obrotowa koronka, która ułatwia korzystanie z funkcji zegarka. Za jego pomocą możesz przewijać w górę i w dół. Przycisk wraz z koroną zapewnia powrót z bieżącego ekranu i wykorzystanie wszystkich innych funkcji.

Wydajność

System operacyjny Harmonia zapewnia płynną pracę i najwyższą szybkość przetwarzania. Funkcje Huawei Watch GT 3 to ewolucja oryginalnego zegarka GT firmy Huawei. Responsywny interfejs zegarka GT 3 Pro sprawia, że ​​jest on przyjazny dla użytkownika.  Możesz łatwo śledzić prawie wszystkie rodzaje treningów, a także sprawdzać cykl snu. Monitoruje również stan Twojego organizmu. Zegarki tytanowe są często ciężkie lub trudne w obsłudze. Funkcje Huawei Watch GT 3 są łatwe do ustalenia, a waga zegarka jest łatwa do opanowania. Dzięki zaktualizowanej wersji aplikacji zdrowotnej Huawei możesz prowadzić dobry zapis swojej diety i uzyskać dostęp do niesamowitych funkcji. Aktualizacja umożliwia oglądanie filmów treningowych i jest dostępna w wersji beta.

Ostateczny werdykt

Dbanie o kondycję i prowadzenie jej ewidencji to łatwiejszy i bardziej niezawodny sposób na nowoczesne treningi. Huawei Watch GT 3 Pro umożliwia śledzenie historii różnych rodzajów treningów. Dostępność GPS, przyjazny dla użytkownika interfejs i matowe wykończenie tytanu czynią go ekskluzywnym. Jeśli jesteś miłośnikiem treningu, zdecydowanie powinieneś kupić zegarek Huawei GT 3 Pro. Dzięki temu niesamowitemu gadżetowi możesz sprawdzić swój cykl snu, śledzić pozycje swojego ciała, bicie serca i wiele więcej. Cena zegarka Huawei gt 3 pro mieści się w budżetowym przedziale. Możesz sprawdzić na Amazon lub oficjalnym sklepie Huawei w Twoim mieście. Możesz również skorzystać ze zniżek na oficjalnej stronie Huawei.

Powrót na górę

Mapa strony

Biznesciti.com

O biznesie

Przydatne linki

O nas