Savills pokieruje Ferio Wawer Wyróżniony

Savills pokieruje Ferio Wawer

RE project development, właściciel powstającego w warszawskim Wawrze Rodzinnego Centrum Handlowego Ferio Wawer, wybrał zarządcę nieruchomości. Przetarg wygrała spółka Savills Polska, międzynarodowy doradca na rynku nieruchomości.

Inwestycja, która powstaje u zbiegu ulic Szpotańskiego i Żegańskiej w Wawrze, wzbudza zainteresowanie nie tylko ekspertów nieruchomości, ale też varsavianistów. To za sprawą lokalizacji. Architekci wykorzystali przedwojenne wnętrza fabryki aparatów elektrycznych ZWAR, które umiejętnie połączyli z nowoczesnymi rozwiązaniami budowlanymi, co oznacza wysoki komfort pracy dla najemców oraz przyjazne warunki dla klientów.

- Budowa Rodzinnego Centrum Handlowego Ferio Wawer przywróci dzielnicy część dziedzictwa kulturowego, tworząc jednocześnie nowoczesną przestrzeń handlowo-usługową dla mieszkańców dzielnicy - mówi Michał Suszek, dyrektor projektu RE project development.

W zakresie obowiązków zarządcy Ferio Wawer będzie zapewnienie wysokiego standardu zarządzania, co oznacza administrowanie obiektem, bieżący kontakt z najemcami oraz utrzymanie obiektu w dobrym stanie technicznym. Jak przekonują przedstawiciele Savills Polska, ich celem jest stworzenie miejsca przyjaznego dla ludzi i dla biznesu. Miejsca, które będzie aktywnym członkiem lokalnej społeczności, współtworząc kompleksową ofertę dla mieszkańców.

- Cieszymy się, że Raiffeisen Evolution powierzył nam pełen zakres zarządzania, od kwestii operacyjnych, obsługę najemców i utrzymanie techniczne obiektu, po kwestie finansowe i marketing - mówi Michał Muc, dyrektor Działu Kompleksowego Zarządzania Nieruchomościami w Savills. - Jesteśmy dumni, że nasze długoletnie doświadczenie i wiarygodność zostały docenione przez tak renomowanego dewelopera. Dział Zarządzania Nieruchomościami Savills dynamicznie się rozwija. Ferio Wawer to trzeci projekt handlowy, który przejmujemy w zarządzanie w tym roku.

Ferio Wawer rozpocznie swoją działalność w listopadzie 2015 roku.

Powrót na górę

Mapa strony

Biznesciti.com

O biznesie

Przydatne linki

O nas