Menu
A+ A A-

Dobre otoczenie, które sprzyja Wyróżniony

Dobre otoczenie, które sprzyja

Praca i odpoczynek to wartości, z których żadna nie powinna funkcjonować oddzielnie. W mediach nie brakuje publikacji, które dowodzą, że odpowiednia równowaga jest niezbędna dla osiągnięcia sukcesu, zarówno zawodowego jak i w życiu osobistym. Do takich przemyśleń skłonił nas pobyt w sercu białowieskiej puszczy, w hotelu Żubrówka na północno-wschodnim krańcu Polski.

Miejsce pachnące lasem - tak właściciele zachwalają swój obiekt. Hotel jest położony na terenie tzw. lasów pierwotnych, co oznacza, że od zarania dziejów wpływ na ekosystem drzew będących otoczeniem hotelu miała wyłącznie natura. Sam budynek został wykonany z tradycyjnych i ekologicznych materiałów, co dodatkowo podkreśla niepowtarzalność miejsca. – To sprawia, że mamy odpowiednie warunki dla odpoczynku – mówi z dumą Andrzej Malinowski, właściciel hotelu.

Na terenie prastarej puszczy znajduje się tzw. miejsce mocy, czyli obszar o pozytywnym promieniowaniu, w którym czujemy się lepiej i szybciej odpoczywamy, wraca też radość i siły witalne. To jedna z ważniejszych potrzeb człowieka, dlatego właściciele hotelu stworzyli specjalne SPA, na które składają się gabinety zabiegowe, m.in. gabinety masażu, hydroterapii czy kosmetyczne. Dopełnieniem oferty jest grota solna, w której odbywają się specjalne seanse. Dla gości przygotowano też kompleks basenowy, w którym znajdują się luksusowe jacuzzi, sauny i łaźnie oraz baseny z wydzielonymi miejscami dla najmłodszych. Na tych, którzy preferują aktywny wypoczynek czekają korty tenisowe, pole do mini golfa a także wypożyczalnia rowerów i kijków Nordic Walking latem, zimą zaś – nart biegowych.

Wokół hotelu nie brakuje miejsc, do których warto się wybrać. To m.in. Rezerwat Pokazowy Żubrów, Obszary Ochrony Ścisłej, białowieskie muzeum i wiele ścieżek edukacyjnych. Po tajemniczych ostępach puszczy można też podróżować kolejką wąskotorową. Niecodzienną atrakcją jest improwizowany napad radzieckich służb granicznych na pociąg.

Hotel Żubrówka, z całym wachlarzem atutów służących relaksacji, to także odpowiednie miejsce na organizację wszelkiego rodzaju konferencji, sympozjów i szkoleń. Za dobrą aurę odpowiadają wnętrza hotelu, w których dominują elementy drewniane, kamienne i kute. Pokoje są stylizowane na komnaty pałacu carskiego. Hotel może pomieścić nawet 250 osób, a znajdujące się na jego terenie cztery sale konferencyjne pozwalają na organizację konferencji nawet dla pół tysiąca uczestników. – Gościmy czołowe polskie firmy, których pracownicy korzystają z uroków puszczy szukając wytchnienia i odpoczynku, bp przecież nie samym biznesem człowiek żyje – mówi Malinowski. - Organizujemy także kongresy, m.in. medyczne, bankowe. Wiele z nich odbywa się już po raz 10., a to najlepsza rekomendacja dla naszego hotelu.

W przypadku wynajęcia hotelu na wyłączność właściciele stylizują jego wnętrza pod klienta, co nadaje tego typu wydarzeniom charakteru i prestiżu.

Mocnym atutem hotelu jest tez kuchnia, która stawia na dania regionalne i myśliwskie, przede wszystkim na dziczyznę. – Wiemy, że to jeden z najważniejszych elementów działania hotelu – mówi Malinowski i dodaje, że w samej ofercie śniadaniowej znajduje się aż 70 pozycji.

Powrót na górę

Mapa strony

Biznesciti.com

O biznesie

Przydatne linki

O nas