Menu
A+ A A-

Tadeusz Mosz nie żyje Wyróżniony

Tadeusz Mosz nie żyje http://www.tokfm.pl

W wieku 60. lat zmarł Tadeusz Mosz, znany dziennikarz prasowy, radiowy i telewizyjny. Od lat związany z Radiem TOK FM. Zajmował się ekonomią, próbując przedstawić ją w sposób przystępny dla każdego.

 

Z pasją i z dużą swadą próbował ekonomią zarazić innych - pełen życia i energii. Był autorem ponad trzech tysięcy programów telewizyjnych i radiowych o tematyce społeczno-ekonomicznej.

W 2002 r. otrzymał "Ostre pióro" - prestiżową nagrodę przyznawaną przez Business Centre Club. Rok później otrzymał Medal Europejski, którym nagrodzono także jego program "Plus Minus". W 2002 r. otrzymał również tytuł "Dziennikarza roku", przyznawany przez miesięcznik "Twój Pieniądz", a dwa lata później "Dziennikarza gospodarczego roku" przyznawany w konkursie "Finansista Roku". W III edycji konkursu „Pracodawca Godny Zaufania" Tadeusz Mosz (TVP, TOK FM) otrzymał wraz z Jackiem Zalewskim („Puls Biznesu") Nagrodę Dziennikarską za promocję pozytywnych wzorców z zakresu polityki pracowniczej.

Tadeusz Mosz od 1980 r. związany był z Telewizją Polską. W swojej karierze tworzył m.in. programy "Jak jest, jak może być, jak być powinno, czyli jak przekształcić system centralnie planowany w rynkowy", "Otwarte studio" czy "Giełda".
Źródło: http://www.tokfm.pl.

 

Ostatnio zmienianyczwartek, 06 luty 2014 11:21
Powrót na górę

Mapa strony

Biznesciti.com

O biznesie

Przydatne linki

O nas