Menu
A+ A A-

Pracodawcy nagrodzeni

Pracodawcy nagrodzeni Fot. arch.

Finaliści V edycji konkursu „Pracodawca godny zaufania”. W siedzibie Krajowej izby Gospodarczej w Warszawie ogłoszono wyniki V edycji konkursu o tytuł „Pracodawca Godny Zaufania”. „Super Biznes” jest patronem medialnym tego konkursu - napisał "Super Biznes", dodatek "Super Expressu". Kapituła tym razem oceniała politykę pracowniczą sektora spożywczego, usług teleinformatycznych oraz ubezpieczeń.

Tytuł „Pracodawca Godny Zaufania" zdobyty firmy: Danone, Action SA oraz Compensa TU S.A.

Ideą konkursu jest promowanie pracodawców, którzy dbają o swoich pracowników i sięgają po skuteczne rozwiązania w tym obszarze. - Mamy nadzieję, że wyróżnienie najbardziej interesujących programów realizowanych przez największe firmy będzie inspiracją również dla innych przedsiębiorców - tłumaczył Andrzej Arendarski, prezes Krajowej Izby Gospodarczej, członek Kapituły Konkursu. - Chcemy zachęcić pracodawców, zwłaszcza MSP do organizowania szkoleń dla pracowników - dodał. W gospodarce innowacyjnej, opartej na wiedzy, inwestycje w rozwój pracowników to bardzo ważny czynnik, wpływający na sukces - zauważyła Bożena Lublińska-Kasprzak, prezes PARP i członek Kapituły. - Przygotowujemy system rejestracji szkoleń, który pozwoli ocenić ich zakres i jakość.

- Zarządzanie talentami to przyszłość i powinno być jednym z elementów strategii firmy - podkreśliła Małgorzata Marcińska z MPiPS. W tym roku Kapituła postanowiła wręczyć Nagrodę Specjalną - Lechowi Wałęsie za całokształt działań na rzecz walki o prawa pracowników i propagowanie idei solidarności.

Powrót na górę

Mapa strony

Biznesciti.com

O biznesie

Przydatne linki

O nas