Menu
A+ A A-

V edycja „Pracodawcy Godnego Zaufania” Wyróżniony

V edycja „Pracodawcy Godnego Zaufania” Fot. arch.

Promowanie prawidłowych i godnych naśladowania wzorców zachowania pracodawcy – to główna idea corocznego konkursu dla szefów firm.

Jego uczestnicy ubiegają się o tytuł „Pracodawca Godny Zaufania”. Rozpoczęła się V edycja Konkursu. Organizatorami przedsięwzięcia są: Krajowa Izba Gospodarcza, Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego „Teraz Polska” oraz Impresja Studio Promocji. W tym roku Kapituła Konkursu oceniać będzie pracodawców z następujących branż: spożywcza; usługi teleinformatyczne; firmy ubezpieczeniowe.

Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się na przełomie października i listopada br. Przyznawane są w nim wyróżnienia dla przedsiębiorstw działających na polskim rynku, które sięgają po ciekawe i skuteczne rozwiązania w zakresie polityki pracowniczej. W każdej edycji oceniani są przedsiębiorcy reprezentujący różne sektory rynku. W tym roku Kapituła skupi się na ocenie branży spożywczej, usług teleinformatycznych oraz firm ubezpieczeniowych i wyłoni liderów – firmy będące godnym zaufania partnerem dla pracowników.

- Chcemy, by nasza inicjatywa przyczyniła się do promowania dobrych wzorców. Największe polskie firmy bardzo często realizują ciekawe i przynoszące znakomite rezultaty programy skierowane do pracowników. Dobry przykład idzie z góry – mamy nadzieję, że wyróżnienie najbardziej interesujących programów realizowanych przez największe firmy będzie inspiracją dla innych przedsiębiorców – powiedział Tomasz Brzozowski z Biura Promocji Konkursu „Pracodawca Godny Zaufania”.

Nadesłane przez pracodawców ankiety oceniać będzie jury złożone z przedstawicieli znanych i cenionych instytucji pozarządowych. W skład Kapituły Rankingu wchodzą przedstawiciele m.in.: KIG, Fundacji Polskiego Godła Promocyjnego „Teraz Polska”, Instytutu Globalizacji, Wyższej Szkoły Ekologii i Zarządzania, Centrum Monitorowania Wolności Prasy przy Stowarzyszeniu Dziennikarzy Polskich, Stowarzyszenia Integracja i Współpraca, Instytutu Nauk Ekonomicznych PAN i Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości.

Kapituła oceniać będzie przede wszystkim takie elementy polityki pracowniczej jak: programy socjalne, umożliwienie doskonalenia umiejętności zawodowych i zdobywania dodatkowej wiedzy, pomoc dla pracowników i członków ich rodzin w trudnej sytuacji życiowej i materialnej oraz poprawne monitorowanie praw pracowniczych. W Konkursie przyznawana jest również nagroda specjalna dla dziennikarzy mediów elektronicznych i drukowanych, przyczyniających się do promocji pozytywnych rozwiązań z zakresu polityki pracowniczej.

Więcej informacji na stronie http://www.pracodawcagodnyzaufania.pl

Kontakt: Biuro Promocji Konkursu „Pracodawca Godny Zaufania”

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel. (22) 389 50 88

Powrót na górę

Mapa strony

Biznesciti.com

O biznesie

Przydatne linki

O nas