Ostrzeżenie
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 1035.

Prezent dla czytelników DGP

Prezent dla czytelników DGP

Do dzisiejszego wydania Dziennika Gazeta Prawna dołączona jest niezbędna w każdym biurze płyta „Faktura i PKPiR". Dołączone do gazety CD zawiera nie tylko przydatne aplikacje i akty prawne dotyczące VAT, ale również kod pozwalający na bezpłatne wysłanie 25 listów za pomocą serwisu elisty.pl.

W dniu 14.11.2013r. do każdego egzemplarza Dziennika Gazety Prawnej dołączona jest płyta, na której znajdą się aplikacje do fakturowania, podatkowa księga przychodów i rozchodów, akty prawne i inne użyteczne informacje, a także aplikacja elisty.pl, która pozwala na obniżenie kosztów obsługi korespondencji. Firma Emerson, dostawca usługi elisty.pl przygotowała prezent dla Czytelników Dziennika Gazety Prawnej - będą oni mogli skorzystać ze specjalnego kodu, który pozwoli im wysłać za darmo 25 listów.

Korespondencja, taka jak faktury i listy informacyjne przygotowane są na komputerze w biurze i drukowane bezpośrednio w centrum wydruku firmy Emerson, skąd jest nadawana za pośrednictwem operatorów pocztowych. Dzięki usłudze elisty.pl przedsiębiorstwa mogą obniżyć koszty obsługi korespondencji o ponad połowę. Zaletą elisty.pl jest też ekspresowa wysyłka - nadanie listu trwa zaledwie 7 sekund!

Usługa elisty.pl została wyróżniona w październiku nagrodą specjalną Najlepszy Partner w Biznesie 2013, przyznawaną od ponad 10 lat przez magazyn ekonomiczny Home & Market.
Akcję wspiera kampania w mediach (prasa, internet, telewizja).

Powrót na górę

Mapa strony

Biznesciti.com

O biznesie

Przydatne linki

O nas