Ostrzeżenie
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 1031.

„Słowa Dla Innowacji” Wyróżniony

„Słowa Dla Innowacji” www.morguefile.com

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości ogłasza IV edycję konkursu dla dziennikarzy „Słowa Dla Innowacji”.

W porównaniu do poprzednich edycji, tegoroczna formuła konkursu została poszerzona i obejmuje dwie kategorie tematyczne prac: Innowacyjność oraz Zamówienia publiczne. Do udziału w konkursie zapraszamy dziennikarzy publikujących w prasie, radiu, telewizji i internecie. Do konkursu można zgłaszać opublikowane artykuły prasowe, internetowe, wyemitowane audycje radiowe i telewizyjne, jak również artykuły lub audycje zrealizowane w ramach cykli redakcyjnych. Praca konkursowa może zostać zgłoszona przez dziennikarza lub jego wydawcę, przy czym powinna być ona opublikowana nie wcześniej niż 12 miesięcy przed datą zgłoszenia do konkursu.

Na zgłoszenia do konkursu organizatorzy oczekują w wersji elektronicznej do 22 listopada br. Formularze zgłoszeniowe oraz szczegóły dotyczące konkursu są dostępne na stronie internetowej www.parp.gov.pl lub pod adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Zwycięzcy konkursu otrzymają atrakcyjne nagrody rzeczowe. W każdej kategorii zostanie wyłoniony laureat nagrody głównej o wartości 5000 zł oraz do dwóch wyróżnień o wartości 2500 zł.

Celem Konkursu w kategorii Innowacyjność jest popularyzacja tematyki innowacyjności, zwiększenie wiedzy społeczeństwa na temat działań proinnowacyjnych podejmowanych przez przedsiębiorców i naukowców.

Celem konkursu w kategorii Zamówienia publiczne jest upowszechnianie wiedzy z zakresu nowego podejścia do zamówień publicznych, w szczególności: innowacyjności w zamówieniach publicznych, stosowania narzędzi informatycznych przewidzianych w ustawie Prawo zamówień publicznych - (aukcji elektronicznej, licytacji elektronicznej), stosowania w procedurach zamówień kryterium oferty najkorzystniejszej ekonomicznie, stosowania przy udzielaniu zamówień publicznych trybów negocjacyjnych i dialogu technicznego.

Powrót na górę

Mapa strony

Biznesciti.com

O biznesie

Przydatne linki

O nas