Menu
A+ A A-
Ostrzeżenie
  • JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/biznesciti/domains/biznesciti.com/public_html/images/9556.
Uwaga
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/9556

Konferencja Wellness: Jesteś, tym co jesz Wyróżniony

Konferencja Wellness: Jesteś, tym co jesz http://konferencje.ppiu.pl

Na ósmą edycję konferencji Wellness pod hasłem "Jesteś, tym co jesz" zapraszamy do Warszawskiego Domu Technika NOT przy ulicy Czackiego 3/5 w Warszawie w sobotę 28 listopada 2015. Będą pokazy kulinarne, artystyczne, wykłady o odżywianiu jak równiez stoiska wystawiennicze.

 

Podczas konferencji będzie można posłuchać ciekawych wykładów, np. wykład na temat: Czy cukrzyca jest chorobą wynikającą ze złego jedzenia? poprowadzi Dariusz Żochowski, o wpływie sposobu odżywiania na inteligencję i naukę opowie Mariusz Paszko, a wykład zatytułowany: Sukcesy w sporcie, a odżywianie poprowadzą Urszula Kaptur i Karolina Mikulko z Fundacji Symodo.
Będą pokazy kulinarne, pokazy artystyczne, a podczas pokazu kulinarnego Anna Archacka-Siemińska opowie o jedzeniu - medycynie przyszłości. Wykład: Biologizacja: od-nowa zdrowego życia poprowadzi Stanisław Kolbusz.

Wellness to filozofia życia, sposób na życie, zdrowy styl życia, ale to nie tylko ćwiczenia fizyczne, nie tylko preparaty poprawiające zdrowie i urodę. To taki sposób życia, który pozwala na osiągnięcie harmonii ciała, ducha i umysłu. Bo "wellness" to po polsku po prostu "Dobrostan".


{gallery}9556{/gallery}

Więcej na: http://konferencje.ppiu.pl.

 

Ostatnio zmienianyśroda, 04 listopad 2015 17:00
Powrót na górę

Mapa strony

Biznesciti.com

O biznesie

Przydatne linki

O nas