Menu
A+ A A-

Zależy nam na satysfakcji pacjentek Wyróżniony

Zależy nam na satysfakcji pacjentek http://dom-narodzin.pl

Kiedy rozmawiałam z Wandą Ekielską, współzałożycielką Domu Narodzin Świętej Rodziny w Łomiankach koło Warszawy jej mąż Adam kończył rejestrację w NFZ usług położnej w Domu Narodzin. To oznacza, że każda kobieta - od noworodka do staruszki - będzie mogła skorzystać z opieki położnej w Domu Narodzin, bez obciążeń finansowych.

 

W nowej poradni przy Domu Narodzin Świętej Rodziny w Łomiankach można skorzystać z konsultacji dr. Piotra Klimasa - specjalisty w dziedzinie naprotechnologii, lekarza ginekologii i położnictwa, FCP, NFPMC po szkoleniach z zakresu Creighton Model System i NaProTechnology w USA, pracownika Szpitala Ginekologiczno-Położniczego Św. Rodziny w Warszawie. Od sierpnia przyjmuje - systematycznie, raz w miesiącu - również prof. Bogdan Chazan, lekarz ginekologii i położnictwa, specjalizujący się w dziedzinie naprotechnologii.
Zarówno dr Klimas jak i prof. Chazan poświęcają wizycie jednej pacjentki prawie godzinę, a jeśli zajdzie taka potrzeba, nawet i więcej. Specjalizując się w naprotechnologii mogą pomóc w poczęciu dziecka nawet tym pacjentkom u których metoda in vitro okazała się nieskuteczna. Ułatwieniem dla pacjentek może być fakt, że skierowania na niezbędne badania będą robione w laboratoriach z dużą ulgą finansową.

Pewne rzeczy można i trzeba naprawić

Prowadzimy w Domu Narodzin dwudniowe warsztaty pn. Uwolnij swoją historię porodową - mówi Wanda Ekielska. - Ja mam ze swoich porodów wyłącznie dobre wspomnienia. Jako jedna z pierwszych par w Polsce w 1984 roku mieliśmy tzw. poród rodzinny. Ale znam wiele kobiet dla których poród był - i niestety jest nadal - traumatycznym przeżyciem. Chcemy i potrafimy im pomóc podczas warsztatów pod nazwą "Uwolnij swoją historię porodową", prowadzonych przez Katarzynę Karzel - dr psychologii, położną i mamę sześciorga dzieci.
Warsztaty przeznaczone są głównie dla kobiet, które już mają dziecko, ale chciałyby pewne rzeczy ze swojej przeszłości naprawić. Warsztaty trwają dwa dni (łącznie z posiłkami) z przerwą pomiędzy poszczególnymi sesjami i kosztują 300 złotych.
Prowadzimy również w Domu Narodzin warsztaty dla położnych z całej Polski na temat lepszej komunikacji z pacjentkami i ich rodzinami. Zależy nam na tym, aby na świat przychodziły wyłącznie szczęśliwe dzieci szczęśliwych rodziców, dobrze przygotowanych do porodu. Chcemy mieć wpływ na poziom satysfakcji pacjentek z usług stworzonego przez nas Domu Narodzin Świętej Rodziny.

Więcej na: http://dom-narodzin.pl.

 

Ostatnio zmienianypiątek, 07 sierpień 2015 11:22
Powrót na górę

Mapa strony

Biznesciti.com

O biznesie

Przydatne linki

O nas