Menu
A+ A A-

20 % zniżki na loty Ukraińskimi Liniami Lotniczymi Wyróżniony

20 % zniżki na loty Ukraińskimi Liniami Lotniczymi

Ukraińskie Linie Lotnicze UIA wprowadziły 20 % zniżkę na zakup biletów na loty z Warszawy. Rezerwacji i wykupienia biletu po obniżonych cenach należy dokonać do 1 maja 2016. Podróż musi się zakończyć 30 czerwca.

Oferta dotyczy lotów z Warszawy do Lwowa, Charkowa, Zaporoża i Iwanofrankowska na Ukrainie, Wilna na Litwie, Helsinek w Finlandii, Pragi w Czechach, Rygi na Łotwie, Wiednia w Austrii, Teheranu w Iranie, Aten w Grecji, Kiszyniowa w Mołdawii, Tbilisi i Kutaisi w Gruzji, Mińska na Białorusi, Aktau, Ałmaty (Ałma-Ata ) i Astany w Kazachstanie, Ammanu w Jordanii, Erewania w Armenii, Mediolanu, Rzymu i Wenecji we Włoszech, Barcelony i Madrytu w Hiszpanii, Zurychu i Genewy w Szwajcarii, Paryża we Francji, Amsterdamu w Holandii, Sztokholmu w Szwecji, Brukseli w Belgii, Berlina, Frankfurtu i Monachium w Niemczech, Tel Awiwu w Izraelu i Londynu w Wielkiej Brytanii.

Więcej informacji można znaleźć na http://www.flyuia.com/Polish/information-and-services/before-you-fly/Take_up_to_20_off_the_fares_on_UIA_flights_from_Warsaw.html

Powrót na górę

Mapa strony

Biznesciti.com

O biznesie

Przydatne linki

O nas