Air Canada na lotnisku Chopina Wyróżniony

Air Canada na lotnisku Chopina

16 czerwca 2016 r. Linie lotnicze Air Canada uruchomią bezpośrednie połączenie między Warszawą a Toronto. Loty na trasie Warszawa-Toronto będą realizowane samolotem Boeing 767-300ER trzy razy w tygodniu. Będzie to czwarte nowe połączenie międzykontynentalne, które ruszy z Lotniska Chopina w przyszłym roku.

- Rozwój połączeń dalekodystansowych to jeden z naszych priorytetów, podporządkowane temu są szeroko zakrojone działania handlowe. - mówi Michał Kaczmarzyk, dyrektor Lotniska Chopina w Warszawie. - Pozyskanie nowego przewoźnika i nowego połączenia dalekodystansowego znacząco podnosi atrakcyjność Warszawy jako portu przesiadkowego- dodaje.

Air Canada - narodowy przewoźnik Kanady - rozpocznie loty w Warszawie 16 czerwca 2016 r.. Przeloty na trasie Warszawa-Toronto będą realizowane samolotem Boeing 767-300ER trzy razy w tygodniu: w poniedziałki, środy i piątki. Wylot z Warszawy zaplanowany jest o godz. 11:00, przylot do Toronto o 14:50. Loty z Toronto do Warszawy odbywać się będą we wtorki, czwartki i niedziele - wylot o 18:30, przylot o 9:30.

Połączenie Air Canada do Toronto jest czwartą trasą dalekodystansową z Lotniska Chopina, której uruchomienie zaplanowane zostało na przyszły rok. Wcześniej PLL LOT ogłosił uruchomienie bezpośrednich połączeń do Tokio, Bangkoku i Seulu.

Powrót na górę

Mapa strony

Biznesciti.com

O biznesie

Przydatne linki

O nas