Menu
A+ A A-

25 lat Pulsu Biznesu Wyróżniony

25 lat później „PB” to jedyne w Polsce medium skoncentrowane w 100 proc. na gospodarce 25 lat później „PB” to jedyne w Polsce medium skoncentrowane w 100 proc. na gospodarce mat.pras

Minęło 25 lat od wydania, ukazującego się do dziś, dziennika ekonomicznego "Puls Biznesu”.

- Tworząc „PB” przetransferowaliśmy do Polski know-how skandynawskiego koncernu budowanego od 1804 r., a od 1930 r. wydającego prasę. Od początku jednak decyzyjność i niezależność była w rękach polskich menedżerów i tak jest do dziś.

Jestem przekonana, że połączenie szwedzkich i polskich biznesowych kultur jest jednym z powodów naszego sukcesu. Stabilny i doświadczony właściciel, gwarantujący dziennikarzom niezależność i możliwość tworzenia jakościowych treści to nasz przepis na sukces - napisała Patricia Deyna, prezes Bonnier Business Polska, wydawcy m.in. „Pulsu Biznesu”.

- Bardzo się cieszę, że przypadł do gustu czytelnikom. 25 lat później „PB” to jedyne w Polsce medium skoncentrowane w 100 proc. na gospodarce. Tacy byliśmy, jesteśmy i będziemy, bowiem w specjalizacji i niezależności widzimy naszą przewagę konkurencyjną - dodaje Deyna.

Życzymy redakcji "Pulsu Biznesu" co najmniej drugiego, równie udanego "srebrnego" jubileuszu.

Powrót na górę

Mapa strony

Biznesciti.com

O biznesie

Przydatne linki

O nas