Menu
A+ A A-

WIZZ AIR z Poznania do Burgas, a z Wrocławia do Splitu Wyróżniony

Od 11 czerwca samolot Wizz Air połączy Poznań z Burgas. Loty będą realizowane dwa razy w tygodniu w poniedziałki i piątki Od 11 czerwca samolot Wizz Air połączy Poznań z Burgas. Loty będą realizowane dwa razy w tygodniu w poniedziałki i piątki Autorstwa Kudak - Praca własna, CC BY-SA 4.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=41105097

Wizz Air ogłosiła otwarcie nowej sezonowej bazy w Burgas. W okresie między 10 czerwca a 12 września 2021 roku linia umieści 1 samolot typu Airbus A320 na lotnisku w Burgas.

Jednocześnie Wizz Air informuje o uruchomieniu siedmiu nowych połączeń do siedmiu krajów z Burgas w czerwcu 2021 roku. Ceny zaczynają się już od 24,99 euro.

Samolot typu Airbus A320 będzie obsługiwać siedem nowych tras do Dortmundu, Eindhoven, Kijowa, Liverpoolu, Poznania, Tel Awiwu oraz Turku. Wraz z nowymi nowymi połączeniami oferta Wizz Air będzie składać się z ponad 110 000 miejsc w sprzedaży z Burgas w 2021 roku.

Z Poznania do Burgas, a z Wrocławia do Splitu

Od 11 czerwca samolot Wizz Air połączy Poznań z Burgas. Loty będą realizowane dwa razy w tygodniu w poniedziałki i piątki. Bilet kosztować będzie 109 zł.

Jednocześnie od 20 czerwca linia uruchomi nowe połączenie z Wrocławia do Splitu. Trasa do Chorwacji obsługiwana będzie raz w tygodniu, w niedzielę. Również na tym kierunku bilet będzie kosztować 109 zł.

Aby zadbać o zdrowie i bezpieczeństwo pasażerów oraz załogi, linia Wizz Air wdrożyła dodatkowe procedury w zakresie higieny.

Warto skorzystać z Wizz Flex 

Pasażerowie mogą dodać do swojej rezerwacji usługę WIZZ Flex. Wykupienie usługi uprawnia do zmiany daty lub kierunku podróży – możliwa jest zmiana rezerwacji na każdy inny lot WIZZ. Dzięki usłudze pasażerowie mają gwarancję dodatkowej ochrony swoich rezerwacji, zwłaszcza w tym niepewnym czasie. 

- Z radością ogłaszamy powstanie tymczasowej letniej bazy w Burgas. To nasza odpowiedź na zapotrzebowanie na podróże w sezonie wakacyjnym na malownicze bułgarskie wybrzeże. Z zaangażowaniem rozwijamy naszą działalność w Bułgarii oferując kolejne możliwości podróży w przystępnych cenach – powiedział podczas konferencji prasowej, Andras Rado, manager ds. komunikacji korporacyjnej w Wizz Air.

Powrót na górę

Mapa strony

Biznesciti.com

O biznesie

Przydatne linki

O nas