Menu
A+ A A-

Raport CSR - polskie firmy zdają egzamin w dobie pandemii Wyróżniony

Musimy się skupić na najważniejszych aspektach – dbaniu o zdrowie psychiczne i fizyczne pracowników oraz sytuacji naszych partnerów - Adam Radzki, członek zarządu Benefit Systems Musimy się skupić na najważniejszych aspektach – dbaniu o zdrowie psychiczne i fizyczne pracowników oraz sytuacji naszych partnerów - Adam Radzki, członek zarządu Benefit Systems mat.pras

Polskie firmy z wyróżnieniem zdają egzamin ze społecznej odpowiedzialności biznesu. Raport Społecznej Odpowiedzialności Biznesu to najstarszy i największy magazyn poświęcony CSR. W czasie pandemii pokazuje, że przedsiębiorcy powinni pomagać pracownikom, wspierać kontrahentów i partnerów biznesowych a także być blisko lokalnych społeczności – mówi Damian Kuraś, dyr. Instytutu Społecznej Odpowiedzialności Biznesu i Zrównoważonego Rozwoju.

Pandemia, z którą walczymy od niemal roku, zdefiniowała od nowa podejście wielu firm do takich obszarów jak społeczna odpowiedzialność biznesu i wsparcie swoich kluczowych interesariuszy. My uznaliśmy, że w tych trudnych czasach musimy się skupić na najważniejszych aspektach – dbaniu o zdrowie psychiczne i fizyczne pracowników oraz sytuacji naszych partnerów - Adam Radzki, członek zarządu Benefit Systems.

 

Zachęcamy do przeczytania elektronicznej wersji raportu, który dostępny jest w linku poniżej.

47. edycja raportu w wersji elektronicznej 

Kurier365.pl jest patronem medialnym raportu.

Powrót na górę

Mapa strony

Biznesciti.com

O biznesie

Przydatne linki

O nas