Menu
A+ A A-

Trac Tec i Tec Koltram. Krzysztof Sędzikowski w zarządach spółek Wyróżniony

Do zarządów Trac Tec i Koltram dołączył Krzysztof Sędzikowski, który ma wzmocnić firmy w obszarze rozwoju i strategii Do zarządów Trac Tec i Koltram dołączył Krzysztof Sędzikowski, który ma wzmocnić firmy w obszarze rozwoju i strategii mat.pras

Do zarządów Trac Tec i Koltram dołączył Krzysztof Sędzikowski, który ma wzmocnić firmy w obszarze rozwoju i strategii. Prawie połowa wszystkich podkładów kolejowych w Polsce została wyprodukowana przez Grupę Track Tec, międzynarodowego dostawcę rozwiązań dla infrastruktury szynowej.

Zgromadzenie wspólników Track Tec powołało Krzysztofa Sędzikowskiego do zarządów Track Tec S.A. i Track Tec Koltram Sp. z o.o. Wcześniej był on członkiem rady nadzorczej i odpowiadał za obszar finansowy Grupy. Nowy członek zarządu zdobywał doświadczenie prowadząc m.in. projekty restrukturyzacyjne i rozwojowe m.in. takich firm jak PLL LOT i Kampania Węglowa. Był też prezesem takich spółek jak KGHM Polska Miedź, Creditanstalt SCG Fund Management, Pfleiderer Grajewo/Wieruszów, Mondi Świecie, Boryszew, Impexmetal, CTL Logistics oraz PESA.

Krzysztof Sędzikowski jest absolwentem Akademii Techniczno-Rolniczej w Bydgoszczy i Polsko Niemieckiej Szkoły Zarządzania (Łódź/Mannheim). Posiada wieloletnie doświadczenie jako Dyrektor Zarządzający i Prezes Zarządu w polskich i międzynarodowych firmach. Pracował między innymi w takich branżach jak: górnictwo i hutnictwo, zarządzanie funduszem typu private equity, bankowość inwestycyjna, przemysł płyt drewnopochodnych, papierniczy, logistyka.

Powrót na górę

Mapa strony

Biznesciti.com

O biznesie

Przydatne linki

O nas