Menu
A+ A A-

Itaka czarteruje z Portu Lotniczego Modlin Wyróżniony

Itaka czarteruje z Portu Lotniczego Warszawa Modlin Itaka czarteruje z Portu Lotniczego Warszawa Modlin

Loty czarterowe na linii Warszawa Modlin - Malaga w Hiszpanii będzie obsługiwał Ryanair Sun.

Pierwszy rejs czarterowy ITAKI do Malagi w Hiszpanii miał miejsce na początku maja. Rejsy, wykonywane przez Ryanair Sun będą odbywały w każdy poniedziałek, aż do 30 września. To już kolejny duży touroperator, po TUI Poland, który korzysta z Mazowieckiego Portu Lotniczego Warszawa-Modlin.

ITAKA to największy touroperator w Polsce. Właśnie świętuje 30 lat od rozpoczęcia działalności. Każdego roku ITAKA proponuje ponad 200 tras wycieczkowych do 55 krajów i ponad 1000 hoteli. W ciągu 30 lat działalności w ofercie ITAKI znalazło się 3687 hoteli i 1095 programów objazdowych, zasięgiem geograficznym obejmując 113 krajów na 7 kontynentach.

- Start samolotu z pasażerami ITAKI to kolejny symbol zmian, jakie zachodzą w naszym porcie lotniczym. Trwają rozmowy w sprawie kolejnych kierunków z naszego lotniska. Cieszymy się, że coraz częściej możemy przekazywać takie dobre wiadomości. Mamy nadzieję, że oferta przewozów czarterowych będzie sukcesywnie powiększana – mówi  Leszek Chorzewski, p.o. prezesa zarządu portu w Modlinie.

Port Lotniczy Warszawa/Modlin w I kwartale 2019 r. obsłużył 718 635 pasażerów (wzrost o  5,2 proc  r/r dla I kwartału). W całym 2018 r. lotnisko obsłużyło już ponad 3 mln pasażerów.

Ostatnio zmienianypiątek, 17 maj 2019 15:58
Powrót na górę

Mapa strony

Biznesciti.com

O biznesie

Przydatne linki

O nas