Menu
A+ A A-

Kochamy gdyńskie zabytki

Kochamy gdyńskie zabytki

Trwa konkurs „Kochamy gdyńskie zabytki”, gdzie autor najciekawszej trasy szlakiem gdyńskich zabytków może wygrać 2000 złotych.

Miasto Gdynia wspólnie z Narodowym Instytutem Dziedzictwa poszukuje ciekawych pomysłów na wycieczkę: zarówno pieszą, jak i rowerową, zajmującą od kilku godzin do nawet całego dnia.

Wystarczy popatrzyć w internecie na plan miasta i poznać lokalizację gdyńskich zabytków. Gdy pomyśli się chwilkę z pewnością do głowy przyjdzie wiele wspaniałych pomysłów jaki szlak mógłby być najbardziej atrakcyjny dla turystów, którzy chcieliby oczami wyobraźni zobaczyć Gdynię sprzed lat.

Zgłoszenia na „Kochamy gdyńskie zabytki” można przesyłać do 25 marca. Jak wziąć w nim udział? Wystarczy zarejestrować się w tematycznym serwisie www.zabytek.pl i stworzyć własną propozycję wycieczki po Gdyni, korzystając z listy obiektów zabytkowych znajdującej się na portalu – od modernistycznych kamienic po obiekty pamiętające początki miasta. Oprócz lokalizacji i trasy, warto pomyśleć też o zachęcających opisach, informacjach czy zdjęciach zabytków.

Zgłaszane wycieczki będą oceniane m.in. pod kątem atrakcyjności i wkładu własnego. Warto się postarać, bo dla autora najlepszej trasy przygotowano nagrodę pieniężną w wysokości 2000 zł. Fundatorem nagrody jest Miasto Gdynia.

Laureata konkursu poznamy 24 kwietnia, podczas gali z okazji Międzynarodowego Dnia Ochrony Zabytków w gdyńskim Muzeum Emigracji.

Więcej informacji o konkursie oraz jego regulamin można znaleźć na stronie internetowej: https://zabytek.pl/pl/konkurs

Wszelkie pytania i uwagi dotyczące konkursu można kierować na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,

Powrót na górę

Mapa strony

Biznesciti.com

O biznesie

Przydatne linki

O nas