Menu
A+ A A-

a&o otworzy największy markowy hostel w Warszawie Wyróżniony

a&o otworzy największy markowy hostel w Warszawie

W 2019 r. a&o Hostels, największy właściciel hosteli w Europie otworzy swój pierwszy obiekt w Polsce.

Ten pierwszy w Warszawie hostel a&o będzie też pierwszym obiektem tej firmy w Polsce. Poprzez jego otwarcie berlińska grupa budżetowa a&o rozszerzy swoje portfolio do 35 obiektów, 22 miast i 7 krajów. Dawny biurowiec w centralnej dzielnicy Wola zaoferuje w trzecim kwartale 2019 r. ponad 200 pokoi i 600 łóżek.

- Nasz obiekt będzie największym markowym hostelem w Warszawie -  mówi Henri Wilmes Chief Investment Officer a&o.

Ośmiokondygnacyjny dawny biurowiec na zachód od centrum miasta, w dzielnicy Wola, położony jest zaledwie około dziesięciu minut drogi od dworca kolejowego, Starego Miasta czy słynnego targu spożywczego „Hala Koszyki”. W ten sposób budynek spełnia „podstawowe kryteria naszych obiektów”, wyjaśnia Wilmes - „bardzo dobra dostępność, bliskość centrum i jest obiektem z potencjałem”, dodaje. W całej dzielnicy powstają aktualnie nowe biura, mieszkania i hotele.

Warszawa przyczółkiem w Europie Wschodniej

„Polska ma bardzo młode społeczeństwo: wielu uczniów, młodych ludzi i rodziny, dla których Warszawa jest bardzo popularnym celem podróży”, przyznaje Henri Wilmes i jednocześnie podkreśla rosnącą atrakcyjność 1,7-milionowej metropolii jako jednego z najważniejszych celów podroży w Europie: „Rozpoczęcie naszej premiery w Polsce od tak obiecującego projektu jest naprawdę dobrym sygnałem dla dalszego rozwoju w Europie Wschodniej”.

Każdy może podróżować z a&o

Dostawca noclegów a&o, który od 2000 r. specjalizuje się w podróżach grupowych i młodzieżowych, jest również polecany jako alternatywa dla osób podróżujących służbowo i indywidualnie. Ceny zakwaterowania rozpoczynają się od 12 euro. a&o oferuje centralne lokalizacje, komfort i jakość, jak również nową koncepcję architektoniczną i projektową, która od początku roku jest wdrażana krok po kroku we wszystkich obiektach.

Od 2000 r. a&o prowadzi 34 obiekty w 21 miastach i 6 krajach (Niemcy, Austria, Holandia, Czechy, Dania i Włochy). a&o to największy dostawca hosteli w Europie, którego sieć rocznie rośnie o ponad 15%. Może ona się poszczycić 24 000 łóżek i ponad 4 milionami noclegów w 2017 r., w którym a&o odnotowało sprzedaż na poziomie 134 milionów euro.

Powrót na górę

Mapa strony

Biznesciti.com

O biznesie

Przydatne linki

O nas