Menu
A+ A A-

Nova Star - super promocje na nowym promie PŻB Wyróżniony

Nova Star - super promocje na nowym promie PŻB

PŻB wprowadziła na trasę z Gdańska do Nynäshamn koło Sztokholmu nowy prom i oferuje atrakcyjne promocje m.in. w ramach akcji „Weekend za pół ceny”.  

Polska Żegluga Morska - Polferries wprowadziła niedawno do użytku nowy prom pasażersko-samochodowy na trasę do Sztokholmu. Z tej okazji przewoźnik oferuje szereg ciekawych promocji. Przeanalizowaliśmy jakie są możliwości skorzystania ze specjalnych promocji cenowych i odbycia tanio niezwykłej, morskiej podróży do Szwecji. Kołobrzeski armator jako jedyny polski operator promów przystąpił do akcji „Polska zobacz więcej - weekend za pół ceny”.

Atrakcyjne podróże z Gdańska do Sztokholmu

Polska Żegluga Morska - Polferrirs wprowadziła na linię z Gdańska do Nynäshamn koło Sztokholmu nowy prom Nova Star. To najmłodszy i najnowocześniejszy prom jaki pływa pomiędzy Polską, a Szwecją. Wprowadzenie na linię tej jednostki to znakomita wiadomość zarówno dla turystów jaki i dla przedsiębiorców realizujących wymianę handlową ze Szwecją.

Nynäshamn to niewielki port oddalony o zaledwie 58 km od Sztokholmu. Turyści, którzy przypływają tu mają możliwość szybkiego przejazdu do stolicy Szwecji. Można tam szybko dojechać zarówno własnym samochodem, jak i koleją. Pociągi do Sztokholmu odjeżdżają stąd co 30 minut i w ciągu zaledwie godziny docierają do Sztokholmu. Z Nynäshamn można też popłynąć na Gotlandię, największą szwedzką wyspę, która jest prawdziwym rajem dla turystów.

Wprowadzenie drugiego promu na linię do Nynäshamn stwarza możliwość popłynięcia promami PŻB z Gdańska do Szwecji sześć razy w tygodniu, w każdy roboczy dzień.

Rejs z Gdańska do Nynäshamn trwa 18 godzin co stwarza możliwość znakomitego relaksu lub upojnej, szalonej zabawy np. w dyskotece oraz odpoczynku po niej. Pełni sił i dobrego humoru turyści mogą wyruszać na zwiedzanie Sztokholmu.

Nova Star - nowa jakość we flocie PŻB

Nowa Star został wyczarterowany od singapurskiego armatora. Jest najnowocześniejszym i najbardziej komfortowym promem pływającym z Polski do Szwecji. Jednostka ta ma zaledwie siedem lat i została wybudowana w 2011 roku w Singapurze. Do tej pory pływała na Morzu Śródziemnym. W ostatnich miesiącach przeszła remont oraz modernizację i prosto ze stoczni została włączona do floty PŻB.

Nowa Star to prom pasażersko-samochodowy z nowoczesną i mocno rozbudowana strefą dla obsługi pasażerów. Jednorazowo jednostka może przewieźć 1231 pasażerów, w tym 648 osób w kabinach. Do dyspozycji podróżnych jest 155 przestronnych kabina 4-osobowych, które mogą pełnić też funkcję kabin 2-osobowych oraz 7 komfortowych kabin 4-osobowych klasy lux.

Prom ma łącznie 2790 m linii załadunkowej dla samochodów, w tym 1575 m dla samochodów ciężarowych i 1215 m dla samochodów osobowych.

Nova Star posiada rozbudowaną strefę gastronomiczną. Do dyspozycji gości jest duża, przestronna Restauracja a'la carte, Piano Bar pełniący funkcję kawiarni z kącikiem zabaw dla dzieci, Piper's Pub, restauracja samoobsługowa Nova Star Buffet oraz bar Seaglass Cafe, którego atrakcją jest wielkie panoramiczne okno na rufie statku.

Na promie jest duża sala wielofunkcyjna, w której w czasie dnia mogą odbywać się konferencje i różnego rodzaju spotkania lub prezentacje dla 350 osób, a wieczorami odbywają się tu szalone, dyskotekowe zabawy taneczne.

To co z pewnością przyciągnie wiele osób do podróży promem Nova Star to duże Bell Casino, które gwarantuje doskonałą rozrywkę dla miłośników gry na automatach losowych oraz w Balck Jacka.

Podczas podróży można też zrobić udane zakupy w Novatique Shop.

Rejs za pół ceny

W najbliższy weekend tj. 5-7 października prowadzona będzie ogólnopolska akcja promocyjna „Polska zobacz więcej - weekend za pół ceny”. Od kilku lat inicjuje ją Polska Organizacja Turystyczna, a wspiera ją Polska Izba Turystyki. W tym roku w akcji tej bierze udział także Polska Żegluga Bałtycka - Polferries, która oferuje m.in. możliwość odbycia rejsu nowym promem Nova Star ze zniżką w wysokości 50 %.

W ramach promocji „Weekend za pół ceny” koszt przejazdu w jedną stronę dla kierowcy z samochodem osobowym wynosi 338 zł, zamiast standardowej opłaty 676 zł, a dla dorosłego pasażera pieszego 143 zł zamiast 285 zł. Zniżkowy bilet w jedną stronę w cenie 122 zł przysługuje dzieciom wieku od 8 do 14 lat, uczniom, studentom poniżej 26 lat, rencistom oraz emerytom. Dzieci do lat 7 zwolnione są z opłaty za bilet. Dodatkowo przy zakupie biletów on line można otrzymać rabat w wysokości 5 %.

Relaks na Nova Star dla 4 osób

Jeszcze bardziej atrakcyjnie przedstawia się możliwość odbycia rejsu promem Nova Star w ramach promocji „Relaks na Nova dla 4 od 75 zł/os.” To znakomita propozycja dla grupy przyjaciół, pary lub dwóch par znajomych czy rodziny z dwójką dzieci na podróż do Nynäshamn lub wspólnie spędzenie czasu we własnym gronie podczas trzydniowego rejsu do Szwecji.

Za jedyne 299 zł PŻB zapewnia morską podróż w obie strony tym samym promem na trasie Gdańsk – Nynäshamn dla 4 osób w kabinie zewnętrznej (z oknem) oraz po dwa śniadania w formie bufetu dla czwórki pasażerów. W tej promocji osiemnastogodzinna morska podróż nowym promem w wygodnej kabinie w jedną stronę wraz ze śniadaniem to koszt zaledwie 37,5 zł od osoby. Musicie Państwo przyznać, że to wyjątkowa okazja.

Taki rejs można potraktować zupełnie rozrywkowo. W czasie tej podróży można np. przetańczyć dwa wieczory na bezpłatnej dyskotece, a dzieci mogą bawić się specjalnym kąciku zabaw. Dodatkowo można uzyskać rabat w wysokości 5% ceny biletu czyli 15 zł przy zakupie biletu online. Promocja ta jest ważna na rejs promem Nova Star w terminie: 01.10.2018 - 6.12.2018r. z wyłączeniem 30.10-2.11.2018.

Dla 4 osób z samochodem

Specjalną ofertę PŻB przygotowała dla 4 osób, które chciałyby się wybrać w podróż do Szwecji m.in. na pokładzie promu Nova Star z samochodem w celu np. dłuższego zwiedzania tego kraju lub sąsiadującej z nią Finlandii, czy Norwegii. Mogą one skorzystać z promocji „Dla 4 z samochodem”. W jej ramach czwórka pasażerów za podróż z samochodem w obie strony w niskim sezonie zapłaci łącznie 1794 zł, a w wysokim sezonie 2190 zł. Niski sezon w ramach tej promocji przypada na okres 03.09-06.12.2018 i 14.01.2019-31.01.2019, a sezon wysoki to okres od 07.12.2018 do 13.01.2019. Również w tej promocji można uzyskać zniżkę w wysokości 5 % przy zakupie biletu on line.

Polska Żegluga Morska już szykuje specjalna ofertę świąteczno-noworoczną. Wkrótce pojawi się ona na stronach internetowych Polferries.

Powrót na górę

Mapa strony

Biznesciti.com

O biznesie

Przydatne linki

O nas