Menu
A+ A A-

Wizz Air połączy Warszawę i Wilno z Marrakeszem

Wizz Air połączy Warszawę i Wilno z Marrakeszem

Tej jesieni niskokosztowy przewoźnik uruchomi dwa połączenia do Marrakeszu.

Nowa oferta zostanie uruchomiona w październiku 2018 roku. Loty będą odbywać się z Warszawy i Wilna dwa razy w tygodniu i są to jedyne bezpośrednie połączenia z tych miast. Bilety można już rezerwować na wizzair.com lub za pośrednictwem aplikacji mobilnej WIZZ, a ich ceny rozpoczynają się już od 29,99 euro*.

Marrakesz leży u podnóża gór Atlas. Zwany „czerwonym miastem”, jest jednym z największych i najpopularniejszych miast w Maroku. Przyciąga podróżnych tradycyjnymi targowiskami, soukami, i wykwintną kuchnią. Nowo ogłoszony kierunek jest drugim marokańskim miastem dostępnym w rozległej siatce WIZZ, która obecnie składa się z 142 miejsc w 44 krajach w całej Europie i nie tylko.

Pierwszym połączeniem linii z Maroka jest uruchomiony w 2017 roku Agadir. Aktualnie WIZZ oferuje 7 tras do Maroka z 5 miast na Węgrzech, Litwie i w Polsce. Od pierwszego lotu WIZZ do Maroka linia stale wspiera lokalną turystykę i branżę hotelarską. Z oferty przewoźnika na tej trasie skorzystało ponad 75000 turystów.

 

NOWE TRASY WIZZ AIR DO MARRAKESZU:

Kierunek

Dni

Data rozpoczęcia

Ceny od*

Wilno, Litwa

poniedziałek, piątek

29 października

29,99 euro*

Warszawa, Polska

środa, niedziela

31 października

29,99 euro*

 

- Nowy, atrakcyjny kierunek to kolejny etap rozbudowy siatki połączeń WIZZ. Po raz pierwszy w naszej ofercie pojawia się możliwość podróży z Warszawy i Wilna do Marrakeszu. Ceny zaczynają się już od 29,99 euro, co daje naszym klientom wyjątkową szansę odkrywania bogatej kultury Maroka, malowniczych budynków i doskonałej kuchni - Sorina Ratz, p.o. dyrektora komunikacji korporacyjnej w Wizz Air.

- Cieszy nas rozwój Wizz Air w Maroku. Razem udało nam się zbudować znakomitą relację, co pozwoliło na połączenie Agadiru, a następnie Marrakeszu z najważniejszymi stolicami Europy Wschodniej. Mamy nadzieję na dalszą rozbudowę siatki połączeń WIZZ z marokańskich miast. Dzięki naszej współpracy, wiele międzynarodowych gości odwiedza Maroko i korzysta z bogatej oferty atrakcji kraju – stwierdził Rachid Hamzaoui, prezes Moroccan National Tourist Office (MNTO).

                                                                                                             

Powrót na górę

Mapa strony

Biznesciti.com

O biznesie

Przydatne linki

O nas