Menu
A+ A A-

Wspólne przedsięwzięcie nadawców w sprawie naziemnej telewizji cyfrowej Wyróżniony

Wspólne przedsięwzięcie nadawców w sprawie naziemnej telewizji cyfrowej fot. WIkipedia.org

Telewizja Polska S.A., TVN S. A. oraz Telewizja Polsat Sp. z o.o. podpisały list intencyjny w celu zbudowania realnej alternatywy w obszarze emisji sygnału naziemnej telewizji cyfrowej.

Intencją nadawców jest podjęcie działań zmierzających do stworzenia konkurencyjnej oferty na polskim rynku, która doprowadzi do obniżenia kosztów nadawania programów w ramach naziemnej telewizji cyfrowej.

Wygląda na to, że większość nadawców wyrazi chęć budowania alternatywnej oferty dla Emitela. Uważamy, że aktualne ceny są przeszacowane przynajmniej dwukrotni i liczę na refleksję. Nigdy nie zgodzę się na ceny, które obecnie są nam narzucane. - podkreślił Jacek Kurski, prezes TVP na specjalnej konferencji prasowej.

Nowe rozwiązanie zapewni widzom w całym kraju możliwie najlepszą jakość i zasię programów nadawanych w ramach naziemnej telewizji cyfrowej.

Strony informują, że otrzymały deklaracje o podjęciu współpracy i dołączeniu do inicjatywy od innych nadawców, rozpowszechniających swoje programy w ramach naziemnej telewizji cyfrowej.

Ostatnio zmienianyczwartek, 21 czerwiec 2018 15:59
Powrót na górę

Mapa strony

Biznesciti.com

O biznesie

Przydatne linki

O nas