Menu
A+ A A-
Ostrzeżenie
  • JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/biznesciti/domains/biznesciti.com/public_html/images/DubaiPass.
Uwaga
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/DubaiPass

Z Dubai Pass zaoszczędzasz 60%

Z Dubai Pass zaoszczędzasz 60%

Dubaj wprowadził kartę Dubai Pass, która pozwala zaoszczędzić do 60 % za opłaty wstępu podczas korzystania z największych atrakcji turystycznych.


Karta Dubai Pass umożliwia zwiedzanie najlepszych atrakcji miasta w najlepszej cenie. Daje ona  możliwość wejścia „bez gotówki” do najlepszych atrakcji w Dubaju. Korzystanie z karty to najprostszy sposób, aby maksymalnie wykorzystać posiadany budżet na podróż.

Pakiet Selektywny

Oferta Dubai Pass obejmuje dwa rodzaje pakietów - „Selektywny”, w którym samemu dokonuje się wyboru atrakcji oraz pakiet "Unlimited" umożliwiający odwiedzenie wszystkich atrakcji .

W ramach Dubai Pass można odwiedzić aż 33 najlepsze atrakcje miasta,w tym Burj Khalifa – najwyższy wieżowiec świata skąd roztacza się wyjątkowy widok na to wyjątkowe miasto, Dubaj Frame, parki rozrywki -Dubai Parks and Resorts, IMG Worlds of Adventure, Legoland, Bollywood Parks, park wodny Wild Wadi, Legoland Water Park, Ski Dubai, Dubaj Aquarium i Zoo, obejrzeć spektakl Tańczących Fontann, wziąć udział w 2-godzinnym rejsie z kolacją po marinie lub w Safari Tours. Przy każdym zakupie odwiedzający otrzymają również 50% zniżki na bilety do La Perle - jedynego w swoim rodzaju, realizowanego na żywo, show z akrobacjami.

 

Pakiet "Selektywny" kosztuje 399 dirhamów czyli około 93 Euro. Użytkownicy tej karty mogą skorzystać z szeregu atrakcji - po jednej z każdej kategorii cenowej (pełna lista dostępna na stronie
www.dubaipass.ae). Karnet jest ważny przez siedem kolejnych dni, począwszy od pierwszego dnia użytkowania.

 

Pakiet Unlimited

Z kolei pakiet „Unlimited” jest dostępny w cenie 899 dirhamów (ok. 209 Euro). W ramach tej oferty użytkownicy mogą wybierać nieograniczoną liczbę wydarzeń i atrakcji, zaś karta jest ważna przez trzy dni. Karta Dubai Pass jest w sprzedaży od 16 maja br. i będzie funkcjonowała przez cały rok. Została wprowadzona po sukcesach poprzednich sezonowych kart ze zniżkami, wydawanych przy okazji Dubai Summer Suprises i Dubai Shopping Festival.

{gallery}DubaiPass{/gallery}

Powrót na górę

Mapa strony

Biznesciti.com

O biznesie

Przydatne linki

O nas