Menu
A+ A A-

Filmy promujące Chorwację uznane za najlepsze na świecie

Filmy promujące Chorwację uznane za najlepsze na świecie

Film promocyjny ze znanymi chorwackimi sportowcami i artystami najlepszym filmem promocyjnym na świecie w 2017 roku.

Chorwacka Wspólnota Turystyczna otrzymała dwie główne nagrody, od jury oraz od publiczności, w kategorii najlepszy na świecie film promocyjny zrealizowany przez organizacje turystyczną.

Decyzją amerykańskiego jury Citizine Networks i National Association of Broadcasters (NAB) film promocyjny Chorwackiej Wspólnoty Turystycznej „Ambasadorzy chorwackiej turystyki“ z udziałem znanych chorwackich sportowców i artystów  otrzymał DATA nagrodę prestiżową „Travel Video Awards“ w kategorii „Best Video by a Tourism Organization“.

Uroczyste wręczenie nagród odbyło się w centrum Las Vegas w obiekcie House of Blues. Nagrodę wręczoną przez założyciela i prezesa Zarządu Citizine.tv Philipa DeBevoisea, osobiście odebrał dyrektor Centrali Chorwackiej Wspólnoty Turystycznej, Kristjan Staničić.

- Bardzo nas ucieszyła wiadomość o kandydaturze naszego filmu promocyjnego do nagrody w kategorii najlepszy film promocyjny zrealizowany przez organizacje turystyczną. Nagroda jest dla nas ogromną radością i satysfakcją. Dla Chorwackiej Wspólnoty Turystycznej i jej partnerów jest to potwierdzenie, że tworzymy wysokiej jakości materiały promocyjne, które zostały uznane na rynku międzynarodowym i zauważone przez branże, a także docenione przez licznych miłośników podróżowania na całym świecie - powiedział dyrektor Staničić. Podziękował szczególnie wszystkim tym, którzy w jakikolwiek sposób uczestniczyli w produkcji filmu promocyjnego oraz wszystkim tym, którzy oddając swój głos przyczynili się do zdobycia tej wartościowej nagrody. „Gratulacje dla wszystkich finalistów i nominowanych, którzy zaprezentowali swoje wspaniałe projekty. To wielki zaszczyt zdobyć nagrodę wśród tak silnej konkurencji", dodał Staničić.

- Ta nagroda stanowi dowód na dobrze przeprowadzone pozycjonowanie Chorwacji na rynkach międzynarodowych, a także jest potwierdzeniem rozwoju w prezentowaniu potencjału turystycznego naszego kraju na całym świecie. Szczególnie jestem dumny z mojego zespołu w Ministerstwie Turystyki, który potraktował projekt innowacyjne i razem z Chorwacką Wspólnotą Turystyczną stworzył film promocyjny, którego jakość doceniła światowa branża - powiedział Minister Turystyki Republiki Chorwacji, Gari Cappelli, który pogratulował wszystkim, którzy poprzez stworzenie tego projektu przyczynili się do promocji Chorwacji jako atrakcyjnej destynacji turystycznej, która poprzez dywersyfikację oferty na wybrzeżu i na kontynencie przyciąga turystów ze wszystkich stron świata.

 

Powrót na górę

Mapa strony

Biznesciti.com

O biznesie

Przydatne linki

O nas