Menu
A+ A A-

Seria P20 da Huawei'owi 1. miejsce w Polsce? Wyróżniony

Seria P20 da Huawei'owi 1. miejsce w Polsce? fot. huawei.com

Huawei oczekuje, że dzięki wprowadzeniu serii P20 i kolejnym tegorocznym premierom smartfonów osiągnie pozycję numer jeden w Polsce w tym segmencie, poinformował ISBnews.tv dyrektor zarządzający Huawei CBG Polska Jefferson Zhang.

"Na początku roku nasz udział w rynku smartfonów w Polsce oscylował na poziomie 27% i wierzę, że wraz z kampanią serii P20 sięgniemy 30%. Obok P20 będziemy nadal wprowadzać do oferty kolejne coraz lepsze modele. Zobaczycie w lato, na powrót do szkoły, na gwiazdkę. W efekcie na ten rok nasz cel to pierwsze miejsce w smartfonach w Polsce" - powiedział ISBnews.tv Zhang. 

W ub.r. koncern wprowadził pierwszą generację smartfonów z AI - Mate 10 Pro. "Okazały się wielkim sukcesem rynkowym w segmencie powyżej 600 euro. Obecnie wprowadzamy serię P20 z najlepszymi aktualnie smartfonami na świecie. P20 Pro to pierwszy smartfon, który seryjnie oferuje 3 tylne kamery od firmy Leica. Urządzenie dysponuje również nową generacją wbudowanej sztucznej inteligencji (AI), a także silnymi parametrami pamięci i baterii" - wskazał dyrektor generalny.

"Mamy wielkie zaufanie i nadzieje związane z serią P20. Podobnie, jak nasi partnerzy w Polsce - operatorzy są bardzo zainteresowani nowym smartfonem. Mamy już od nich bardzo pozytywne prognozy. Podobnie jest na rynku otwartym. Sieci handlowe działające w Polsce są bardzo zainteresowane. Mamy wielką nadzieję, że nasze nowe smartfony sprzedadzą się w największej liczbie na rynku" - podsumował Zhang.

Huawei to czołowy podmiot w dostarczaniu najnowszych technologii informacyjno-komunikacyjnych (ICT) na świecie.

Powrót na górę

Mapa strony

Biznesciti.com

O biznesie

Przydatne linki

O nas