Menu
A+ A A-

PEKAES umacnia pozycję w Europie Wyróżniony

PEKAES umacnia pozycję w Europie

PEKAES, czołowy operator logistyczny, uruchomił codzienny serwis na trasie Polska − Austria. Było to możliwe dzięki rozszerzeniu współpracy z firmą G. Englmayer Spedition GmbH.

Austria to kolejny rynek − po Węgrzech, Rumunii i krajach bałkańskich − na którym PEKAES współpracuje z tym międzynarodowym partnerem drobnicowym.

Do tej pory PEKAES realizował 3 połączenia drobnicowe z Polski do Austrii i dwa z Austrii do Polski. Obecnie, wspólnie z firmą Englmayer, spółka rozwinęła serwis drobnicowy w obu kierunkach jako codzienny.

– „Dzięki aliansowi biznesowemu z firmą Englmayer, zyskują przede wszystkim nasi Klienci, którym oferujemy wysoką jakość serwisu na tak ważnym dla nas rynku. Oprócz codziennych połączeń i dystrybucji na terenie Austrii w systemie 24/48, Klienci mają dostęp do informacji o przesyłkach znajdujących się na tym obszarze drogą online” – mówi Marek Tkaczyk, Dyrektor Sieci Międzynarodowej PEKAES.

PEKAES w ramach usług dystrybucji międzynarodowych przesyłek drobnicowych oferuje dostawy towaru na terenie Europy dzięki ścisłej współpracy z 16 sprawdzonymi partnerami w 32 krajach. Atutem nowego partnera PEKAES jest nie tylko ogromne doświadczenie na rynku austriackim, jak i w całej Europie Południowo-Wschodniej, ale przede wszystkim własna sieć dystrybucji. Firma Englmayer Spedition GmbH posiada 19 własnych oddziałów (w tym 5 w Austrii) i zatrudnia ponad 500 osób. Na rynku firma działa od 1858 roku i dysponuje około 76 000 m2 powierzchni magazynowej. Jej obrót roczny wynosi ponad 120 mln EUR.

Powrót na górę

Mapa strony

Biznesciti.com

O biznesie

Przydatne linki

O nas