Menu
A+ A A-

Gwiazda jakości obsługi Wyróżniony

Gwiazda jakości obsługi

Polscy konsumenci nagrodzili swoimi głosami najbardziej przyjazne firmy.

Grupa Lux Med otrzymała prestiżową nagrodę „Gwiazda Jakości Obsługi 2018” w kategorii „Przychodnie i gabinety lekarskie”.

Gala wręczenia nagród odbyła się 15 marca, czyli w obchodzonym na całym świecie Dniu Konsumenta. Statuetki „Gwiazdy Jakości Obsługi” otrzymały firmy, które w największym stopniu spełniają oczekiwania klientów. Tytuł ten jest ważną rekomendacją dla obecnych i potencjalnych pacjentów, pracowników, partnerów biznesowych oraz kontrahentów. To już kolejne takie wyróżnienie dla Grupy. Lux Med był laureatem tej nagrody w poprzednich latach aż ośmiokrotnie, w tym w 2017 r. zdobył Gwiazdę Dekady. W imieniu Grupy Lux Med nagrodę odebrały Aneta Skibińska, dyrektor Departamentu Standardów Niemedycznych w Pionie Doświadczeń Pacjenta oraz Edyta Witkowska, dyrektor Makro Regionu Warszawa w Pionie Opieki Ambulatoryjnej.

– Wyróżnienie to jest dla nas szczególnie ważne, ponieważ o przyznaniu nagrody decydują sami pacjenci. Cieszymy się, że docenili oni profesjonalizm i zaangażowanie naszego personelu – mówi Anna Rulkiewicz, prezes Grupy Lux Med.

Nagrody przyznawane są na podstawie przeprowadzonego badania satysfakcji klientów składającego się z czterech etapów. Pierwszy etap ma charakter sondażu konsumenckiego, prowadzonego przez cały rok. Następnie, na podstawie opinii, wyłoniono firmy charakteryzujące się najwyższymi wskaźnikami jakości obsługi. Później przy współpracy z ekspertami zostało przeprowadzone badanie ankietowe metodą CAWI na próbie 1685 respondentów. Firmy, które uzyskały najwyższe oceny konsumentów oraz pozytywnie wyróżniły się na tle średnich wyników w swojej branży, otrzymały prestiżowy tytuł „Gwiazdy Jakości Obsługi”.

Powrót na górę

Mapa strony

Biznesciti.com

O biznesie

Przydatne linki

O nas