Menu
A+ A A-

Klienci wybrali Wyróżniony

Klienci wybrali

Biedronka została wyróżniona w prestiżowym konkursie Superbrands, po raz kolejny znajdując się w gronie najsilniejszych polskich marek. Podobnie jak w latach ubiegłych została laureatem w kategorii „Zakupy – sklepy spożywczo-przemysłowe”.

Co równie istotne, ponownie zyskała również uznanie konsumentów w kategorii Superbrands Polska Marka 2018 (poprzednio Created in Poland Superbrands).

Superbrands to projekt realizowany w ponad 80 krajach świata przez The Superbrands Ltd. Jego celem jest identyfikacja, nagradzanie i wspieranie dalszego rozwoju marek, które dzięki swym wyjątkowym cechom osiągnęły sukces na poszczególnych rynkach.

W tegorocznej, XII edycji po raz pierwszy o przyznaniu tytułów Superbrands 2018 zadecydowali wyłącznie konsumenci. Największe niezależne badanie siły marki w Polsce zostało zrealizowane we wrześniu 2017 r. przez instytut badawczy ARC Rynek i Opinia, a łącznie wzięło w nim udział ponad 10 tysięcy konsumentów. Kluczowym kryterium branym pod uwagę było polecanie danej marki, wyrażające zaufanie i uznanie jakości. W ramach badania, które objęło prawie 2 tys. marek konsumenckich, określany był indeks siły marki, wynikający z różnicy między wynikiem polecania a odradzania danej marki. To już ósma nagroda Superbrands przyznana Biedronce.

- To, że zdobyliśmy nagrodę Superbrands 2018 cieszy nas tym bardziej, że po raz pierwszy o jej przyznaniu zadecydowali tylko i wyłącznie klienci. Każdego dnia blisko 4 mln osób odwiedza nasze sklepy, a ponad 80 proc. gospodarstw domowych robi regularnie zakupy w Biedronce. Dzięki tej nagrodzie i opinii ponad 10 tysięcy konsumentów wiemy, że klienci nie tylko odwiedzają nasze sklepy, ale jeszcze polecają naszą markę – komentuje Arkadiusz Mierzwa, kierownik ds. komunikacji korporacyjnej w Jeronimo Martins Polska.

Biedronka została również jedną z najwyżej ocenianych marek stworzonych w Polsce w swojej kategorii, otrzymując tytuł Superbrands Polska Marka 2018.

Ostatnio zmienianypiątek, 02 luty 2018 14:55
Powrót na górę

Mapa strony

Biznesciti.com

O biznesie

Przydatne linki

O nas