Menu
A+ A A-

15.500.000 pasażer na Lotnisku Chopina Wyróżniony

15.500.000 pasażer na Lotnisku Chopina JEN

Na Lotnisku Chopina obsłużony został 15.500.000 pasażer w 2017 roku.

Pan Paweł Dobosz przyleciał na pokładzie samolotu PLL LOT z Toronto.Ten wyjątkowy pasażer otrzymał upominki od linii lotniczej oraz lotniska, m.in. zaproszenie do skorzystania ze Strefy VIP Line Lotniska Chopina.

„Bardzo nam miło, że jeszcze przed Świętami Bożego Narodzenia mogliśmy uhonorować naszego wyjątkowego pasażera, a jednocześnie symbolicznie podziękować wszystkim, którzy w tym roku skorzystali z naszego portu i pomogli osiągnąć nam tak wspaniały wynik” – powiedział Hubert Wojciechowski, Dyrektor Marketingu i PR Lotniska Chopina. „W tym momencie obsłużyliśmy już ponad 20% więcej pasażerów, niż w roku ubiegłym, a do Sylwestra pozostało jeszcze kilka dni. Tak dynamiczny wzrost potwierdza, że nasza strategia stawiania na rozwój lotniska pod kątem ruchu tranzytowego oraz lotów dalekodystansowych jest słuszna”.

Nasz jubileuszowy pasażer otrzymał zaproszenie do Strefy VIP Line na Lotnisku Chopina. Jest to specjalna usługa, w ramach której, przy asyście personelu Strefy VIP, na gościa czeka szybka, indywidualna i dyskretna odprawa biletowa, bagażowa i celna oraz kontrola bezpieczeństwa. Czas oczekiwania na lot Pan Paweł Dobosz spędzi w komfortowym salonie, gdzie będzie mógł skorzystać z szerokiej oferty cateringowej. Punktualnego dotarcia do samolotu przypilnuje obsługa Strefy VIP, a na miejsce pasażer zostanie dowieziony wygodną limuzyną.

Lotnisko Chopina w Warszawie to największe lotnisko w Polsce. W 2016 r. port obsłużył 12,8 mln pasażerów – o 14,4 proc. więcej niż w 2015 r. , a do listopada 2017 r. 14,6 mln. Lotniskiem zarządza Przedsiębiorstwo Państwowe „Porty Lotnicze”.

                                                                                                                      

Ostatnio zmienianyśroda, 27 grudzień 2017 12:02
Powrót na górę

Mapa strony

Biznesciti.com

O biznesie

Przydatne linki

O nas