Menu
A+ A A-

Grupa Jerónimo Martins uruchamia nową witrynę dla młodych talentów Wyróżniony

Grupa Jerónimo Martins uruchamia nową witrynę dla młodych talentów

Grupa Jerónimo Martins właśnie uruchomiła nową witrynę mającą na celu przyciągnięcie młodych talentów.

To nowy kanał komunikacji zaprojektowany specjalnie dla studentów oraz młodych absolwentów w krajach, w których Grupa JM prowadzi działalność, czyli w Polsce, Portugalii i Kolumbii.

To idealne źródło informacji dla młodych ludzi, którzy – niezależnie od tego, gdzie mieszkają – chcieliby dowiedzieć się więcej o sektorze spożywczego handlu detalicznego i w nim rozwijać swoją karierę.

- Inwestowanie w młode talenty z dużymi ambicjami zawodowymi stanowi element naszej kultury korporacyjnej. Program Management Trainee trwa już od ponad 30 lat i wielu dyrektorów zarządzających największymi spółkami Grupy - czyli Biedronką oraz Pingo Doce – zaczynało swoje kariery w Grupie JM jako uczestnicy programu Management Trainee. Biorąc pod uwagę znaczenie wszystkich naszych programów rozwojowych uważamy, że przekazywanie wszystkich informacji w ramach jednej, łatwo dostępnej platformy, jest najlepszym rozwiązaniem – mówi Patrícia Espírito Santo, dyrektor odpowiedzialna w Grupie JM za budowanie wizerunku pracodawcy i pozyskiwanie talentów.

Nowa witryna talent.jeronimomartins.com zawiera wszystkie informacje na temat programów rozwojowych, jakie Grupa JM prowadzi w trzech krajach. Daty i etapy procesu selekcji, referencje oraz struktura programów to tylko niektóre z nich. Za pośrednictwem witryny kandydaci mogą otrzymywać powiadomienia, aby być na bieżąco z terminami oraz procedurami składania wniosków w ramach poszczególnych programów.

Grupa JM uruchomiła również stronę na LinkedIn - https://www.linkedin.com/showcase/11380309/. W powiązaniu z oficjalnym profilem Jerónimo Martins, będą na niej udostępniane treści dotyczące codziennych doświadczeń uczestników programu Management Trainee oraz stażystów zdobywających doświadczenie w ramach innych inicjatyw prowadzonych przez Grupę JM.

W 2018 r. Grupa Jerónimo Martins wprowadza dwie ścieżki w ramach programu Management Trainee: Operations Management dla osób, które chciałyby zyskać pogłębioną wiedzę na temat działalności operacyjnej oraz International Management KOMUNIKAT PRASOWY Warszawa, 14 grudnia 2017 r. KOMUNIKAT PRASOWY PRASOWA Jeronimo Martins Polska S.A. jest właścicielem Biedronki - największej sieci detalicznej w Polsce, mającej ponad 2750 sklepów w ponad 1000 miejscowości. Filarami strategii firmy są starannie wyselekcjonowane produkty najwyższej jakości, oferowane w codziennie niskich cenach. Sieć Biedronka, obecna na polskim rynku od ponad 20 lat, współpracuje z blisko 600 polskimi partnerami handlowymi. Jeronimo Martins w Polsce zatrudnia ponad 60 tys. pracowników.

Od 1995 r. Grupa Jeronimo Martins zainwestowała w Polsce ponad 12 mld zł. Jeronimo Martins Polska S.A. jest 2. co do wielkości polską firmą, a Biedronka 2. najcenniejszą polską marką według dziennika „Rzeczpospolita”. Spółka jest partnerem strategicznym Forum Odpowiedzialnego Biznesu. www.biedronka.pl dla osób, które myślą o międzynarodowej karierze w branży detalicznej. Natomiast Program Praktyk Letnich odbędzie się w miesiącach letnich w Portugalii oraz Polsce.

W ramach tych inicjatyw w ciągu ubiegłych 5 lat Grupa Jerónimo Martins przyjęła 200 uczestników programu Management Trainee oraz ponad 450 uczestników Programu Praktyk Letnich. Do Management Trainee 2018 będzie można aplikować od stycznia 2018, a do Programu Praktyk Letnich powadzonych w Portugalii i Polsce – od marca 2018.

Powrót na górę

Mapa strony

Biznesciti.com

O biznesie

Przydatne linki

O nas