Menu
A+ A A-

Diaverum ponownie wśród firm nominowanych do nagrody Złote Laury „Super Biznesu” Wyróżniony

Diaverum ponownie wśród firm nominowanych do nagrody Złote Laury „Super Biznesu” diaverum.com

Już po raz czwarty Super Biznes, ekonomiczny dodatek Super Expressu, przyzna „Złote Laury”. To nagrody, którymi redakcja wyróżnia osoby, firmy i instytucje, których działania mają szczególny wpływ na polską gospodarkę.

Jedną z nominowanych w kategorii „Innowacyjność” jest firma Diaverum, Jedną z nominowanych w kategorii „Innowacyjność” jest firma Diaverum, która w Polsce, z siecią 24 specjalistycznych klinik, silnie oddziałuje na poprawę jakości usług medycznych.

Kapituła złożona z przedstawicieli redakcji „Super Biznesu” stworzyła 12 kategorii - w każdej z nich, wyjątkowa osoba bądź instytucja, zostanie uhonorowana statuetką. „Złoty Laur Super Biznesu" przyznawany jest przez grono dziennikarzy, którzy wnikliwie obserwują polski rynek. Nominowani do nagrody w poszczególnych kategoriach, to firmy, które odnoszą sukcesy, nie unikając ryzyka i wprowadzając śmiałe innowacje. Przy tym działają uczciwie i odpowiedzialnie, niejednokrotnie podejmując inicjatywy na rzecz społeczeństwa czy lokalnych społeczności.

Wśród firm nominowanych do nagrody w kategorii „Innowacyjność” - wyróżniającej nowatorskie działania i programy – znalazła się też firma Diaverum, drugi co do wielkości dostawca usług nefrologicznych w Polsce. Diaverum oferuje pacjentom ze schorzeniami nerek - działania profilaktyczne, hemodializy, dializy otrzewnowe oraz przygotowuje chorych do przeszczepu.

„Jesteśmy zaszczyceni, że nasza praca została zauważona. Firma Diaverum od wielu lat dba o to, aby pacjenci z chorobami nerek mieli zapewnioną najwyższej jakości opiekę, co pozytywnie wpływa na ich samopoczucie i pozwala wrócić do normalnego życia” - wyjaśnia Ryszard Zając, Dyrektor Naczelny Diaverum Polska Sp. z o.o.

Nominacja została przyznana za uruchomienie nowego Programu Edukacyjnego d.ACADEMY - swego rodzaju „wirtualną uczelnię” dla pacjentów, lekarzy, pielęgniarek i menedżerów kadry zarządzającej firmy.

Pacjenci z Przewlekłą Niewydolnością Nerek mają wiele obaw i wiele pytań. Aby rozwiać ich wątpliwości i pomóc zrozumieć swoją chorobę, Diaverum uruchomiło nowy Program Edukacji Pacjenta. Inicjatywa d.ACADEMY pozwala dowiedzieć się więcej o terapii nerkozastępczej. Kluczem do podejmowania mądrych decyzji i prowadzenia aktywnego trybu życia jest zrozumienie i zdobycie jak najszerszej wiedzy o życiu z chorobą. Dostęp do dokładnych i aktualnych informacji na temat choroby nerek jest więc bardzo istotny dla Pacjenta. d.ACADEMY jest również dostępne dla personelu medycznego Ośrodków Dializ Diaverum jako narzędzie pogłębiania i doskonalenia wiedzy zawodowej.

"W Diaverum promujemy różne formy edukacji, dlatego też wdrożyliśmy unikalny program edukacyjny dla Pacjentów i personelu medycznego - d.ACADEMY. Jest to platforma edukacyjna dostępna online za pośrednictwem komputera, tabletu, czy smartfonu. Ten wirtualny uniwersytet dostarcza najnowocześniejszą wiedzę dostępną w dowolnym miejscu i w dowolnym czasie” - wyjaśnia Ryszard Zając, "Wszystkie nasze działania edukacyjne dążą do poprawy wyników medycznych i jakości życia pacjentów z chorobami nerek."

Jest to już druga nominacja jaką firma Diaverum otrzymała w ciągu ostatnich dwóch edycji „Złotych Laurów Super Biznesu”. W roku 2016 Diaverum było nominowane w kategorii „Nauka i Biznes” za umiejętność współpracy nauki z biznesem, będącej podstawą sukcesu innowacyjnych przedsiębiorstw.

Pozostałymi firmami nominowanymi do tegorocznej edycji „Złotego Lauru” Super Biznesu w kategorii „Innowacyjność” są: Grupa Adamed, Link4 Towarzystwo Ubezpieczeń S.A., Silvermedia S.A., Polpharma Sp. z o.o.

Patronat honorowy nad nagrodą objęli: Ministerstwo Rozwoju, Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, Związek Banków Polskich, Krajowa Izba Gospodarcza, Business Centre Club, Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi i Polskie Towarzystwo Gospodarcze.

Ostatnio zmienianyczwartek, 12 październik 2017 17:18
Powrót na górę

Mapa strony

Biznesciti.com

O biznesie

Przydatne linki

O nas