Menu
A+ A A-

Dni otwarte na Poczcie Polskiej Wyróżniony

Dni otwarte na Poczcie Polskiej Wikipedia

Dziś jest ostatni dzień akcji „Pracuj blisko domu” organizowanej przez Pocztę Polską. Firma planuje zatrudnienie 500 pracowników w całym kraju.

W trakcie Dni Otwartych (14-15 września), kandydaci do pracy będą mogli zapoznać się z ofertą Poczty Polskiej, osobiście odwiedzić placówkę, porozmawiać z personelem oraz umówić się na rozmowę kwalifikacyjną. Praca pocztowca, to nie tylko roznoszenie listów. Poczta poszukuje przede wszystkim pracowników placówek, kierowców oraz pracowników sortowni. Zatrudnienie znajdą zarówno osoby nieposiadające doświadczenia oraz specjaliści. Firma przygotowała też specjalną ofertę dla osób niepełnosprawnych.

Jak przekonują przedstawiciele Poczty Polskiej, firma dba o zapewnienie równowagi między pracą a życiem prywatnym, dlatego na większości stanowisk pracownicy mają wolne weekendy i wieczory, co jest nieosiągalne w wielu innych branżach. Dzięki dużej ilości placówek pocztowych kandydaci będą mogli znaleźć pracę blisko swojego miejsca zamieszkania, co może być dodatkową korzyścią ze względu na koszty oraz czas dojazdu do pracy. Udogodnienia dotyczą także kierowców, których trasy organizowane są tak, aby codziennie mogli wracać do domu.

Dni Otwarte Poczty Polskiej organizowane są już po raz drugi pod hasłem „Pracuj blisko domu”. Poczta dzięki szerokiej sieci placówek umożliwia znalezienie pracy blisko miejsca zamieszkania lub późniejsze przeniesienie się do bardziej dogodnej lokalizacji. Często w regionach oddalonych od dużych ośrodków miejskich Poczta Polska jest jednym z nielicznych dużych pracodawców, a także miejscem spotkań lokalnej społeczności. Jest również jednym z największych krajowych pracodawców. Daje zatrudnienie, często w rejonach o największym bezrobociu, przez co jest gwarantem stałej pracy i stabilizacji dla wielu polskich rodzin.

Powrót na górę

Mapa strony

Biznesciti.com

O biznesie

Przydatne linki

O nas