Menu
A+ A A-

Top profesjonaliści wybrani

Fot. energepic.com Fot. energepic.com Fot. energepic.com

Jakość, efektywność, wiedza i umiejętności, to zwyczajowo przyjęte reguły warunkujące sukces firmy na rynku - przekonywali uczestnicy debaty, która miała miejsce w siedzibie Klubu Polskiej Rady Biznesu. Spotkaniu towarzyszyła gala i wręczenie wyróżnienia Top Profesjonalista 2017.

W debacie „Profesjonalizm – jakość i doświadczenie a rozwój firmy”. Uczestniczyli m.in. Krzysztof Krystowski, prezes PZL Świdnik; Alexandra Kazimierski, dyrektor zarządzająca Hudson Global Resources; Ewa Małyszko, prezes TFI BGK, Rafał Hiszpański oraz prezes zarządu D.A.S. Towarzystwo Ubezpieczeń Ochrony Prawnej. Paneliści rozmawiali m.in. o znaczeniu wiedzy i umiejętności, w zderzeniu z doświadczeniem, a także roli profesjonalizmu.

- Polacy przede wsystkim ceną takie wartości jak tradycja, kultura, historia – profesjonalizm nie jest zaś tą wartością najwyżej cenioną. Mało w nas przyziemnego przekonania, że biznes, a więc profesjonalizm, to podstawa naszego państwa. Profesjonalizm w mojej branży – jest bardzo wysoko cenioną wartością – powiedział Krzysztof Krystowski z PZL-Świdnik. Dodał też, że w przemyśle lotniczym nie ma miejsca na brak tej wartości. - Zatrudniamy obecnie około 3 tys. pracowników, w tym 650 inżynierów. Profesjonalizm to właśnie nasi pracownicy.

Wśród laureatów wyróżnienia Top Profesjonalista 2017, oprócz menadżerów biorących udział w debacie, znaleźli się również; Piotr Woyciechowski, prezes polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych, Jolanta Augustyniak, wiceprezes firma Libris Polska, dostawcy usług i rozwiązań z obszaru zarządzania dokumentacją papierową oraz Attention Marketing za unikatowe na polskim rynku połączenie doradztwa komunikacyjnego i badań rynkowych z usługami wspierającymi sprzedaż i budującymi wizerunek klientów.

- Na nasz wybór wpłynęła ocena przemyślanej strategii działania, konsekwentnego rozwoju i pro klienckie nastawienie zarówno do klienta korporacyjnego, jak i indywidualnego. Nagradzamy szefów najlepiej zarządzających i mogących poszczycić się wysoką jakością profesjonalnego zarządzania, usług, produktów – powiedziała Rita Schultz wydawca Business Gate, organizatora konkursu.

Ostatnio zmienianypiątek, 21 kwiecień 2017 12:42
Powrót na górę

Mapa strony

Biznesciti.com

O biznesie

Przydatne linki

O nas