Menu
A+ A A-
Ostrzeżenie
  • JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/biznesciti/domains/biznesciti.com/public_html/images/9989.
Uwaga
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/9989

Targi Upominków Gift Show 2016 Wyróżniony

Targi Upominków Gift Show 2016

Na drugą edycję międzynarodowych targów Gift Show Poland – jednego z największych wydarzeń branży upominkowej w Polsce - w warszawskim Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska przy ul. Marsa 56c organizatorzy zapraszają w dniach 19-21 maja br.

Targi Gift Show Poland to okazja do nabycia upominków dla klientów czy partnerów biznesowych, ponieważ na stoiskach zostanie zaprezentowana bogata oferta gadżetów marketingowych oraz prezentów na różne okazje – w tym spotkania biznesowe.
Oprócz tego, na stoiskach będzie można znaleźć m.in. artykuły dekoracyjne i biurowe, opakowania, biżuterię oraz słodycze.
To jednak nie wszystko, ponieważ na profesjonalnych kupców, w ramach spotkań B2B, będą czekali wystawcy nie tylko z Polski, ale również całej Europy i dalekiej Azji, co stwarza okazję do nawiązania ciekawych kontaktów z producentami i dystrybutorami upominków z różnych stron świata.
Udział w targach Gift Show Poland dedykowany jest importerom, producentom i projektantom upominków, których oferta obejmuje propozycje prezentów na różne okazje: urodziny, imieniny, śluby, święta, czy parapetówki. Oferta wystawowa skierowana jest również do przedstawicieli firm oferujących upominki dla klientów i partnerów biznesowych, gadżety marketingowe oraz designerskie akcesoria dla młodzieży, takie jak m.in. biżuteria, zegarki, mała elektronika, dodatki do telefonów komórkowych, akcesoria podróżnicze oraz sprzęt sportowy.

{gallery}9989{/gallery}
W tym roku pojawią się także dwie nowe strefy: Garden, w której będą mogły zaprezentować się firmy oferujące akcesoria ogrodnicze oraz Office Show dla przedsiębiorców proponujących rozwiązania dla biur.
W poprzedniej edycji wzięło udział ponad 200 wystawców z 16 krajów – m.in. ze Słowacji, Łotwy, Portugalii, Belgii, ale także z dalszych zakątków świata jak Chiny, Sri Lanka, czy Korea Południowa.
Organizatorzy zapraszają do udziału w bezpłatnym Programie dla Branżowych Odwiedzających oraz uzyskania dodatkowych korzyści wynikających z uczestnictwa w targach: możliwości udziału w konferencjach, konkursie dla branżowych odwiedzających oraz nawiązania ciekawych kontaktów międzynarodowych.
Program dla Branżowych Odwiedzających odbędzie się w dniach 19 i 20 maja br. Przedsiębiorcy, którzy wezmą udział w wydarzeniu, będą mogli uczestniczyć w bezpłatnych konferencjach poświęconych m.in. tematyce zagrożeń i pułapek w imporcie gadżetów z Chin, Provocative Brand, czyli jak stworzyć silną i skuteczną markę własną, która przyniesie wymierny efekt finansowy oraz sprzedaży prowokacyjnej, jednego z najskuteczniejszych modeli sprzedaży.
Dodatkowo, przedsiębiorcy którzy pojawią się podczas targów w ramach Programu dla Branżowych Odwiedzających będą mogli wziąć udział w konkursie, w którym do wygrania są m.in. bilety lotnicze do Chin oraz półroczne kursy języka chińskiego.
Warunkiem przystąpienia do konkursu jest zgłoszenie się do programu jako firma oraz przeprowadzenie udanych rozmów handlowych potwierdzonych wymianą wizytówek.

Targi żywności China Agri 2016
Podczas targów Gift Show 2016 w dodatkowej strefie zostanie zaprezentowana branża rolna chińskich wystawców. Zaprezentuje się w niej blisko stu wystawców – importerzy, dystrybutorzy i handlowcy z branży rolnej na swoich stoiskach zaprezentują produkty i ofertę handlową dotyczącą produktów handlowych m.in. herbaty. Chińskie firmy zainteresowane są zakupem polskich produktów z branży alkoholowej, mleczarskiej, mięsnej, rybnej, przetwórstwa owoców, grzybów i innych. Chińscy biznesmeni liczą na kontakty z polskimi kontrahentami, chcą też inwestować w e-platformę do zakupów i sprzedaży przez internet oraz promowanie polskich produktów w Chinach i chińskich w Polsce.

GIFT SHOW POLAND
19-21.05.2016
Centrum MT Polska
ul. Marsa 56C, Warszawa
Więcej na: www.giftshow.pl.

 

Ostatnio zmienianyczwartek, 19 maj 2016 14:01
Powrót na górę

Mapa strony

Biznesciti.com

O biznesie

Przydatne linki

O nas