Menu
A+ A A-
cyberfolks

cyberfolks

Turniej Smaków w Liwie na szlaku Wielkiego Gościńca Litewskiego

Trwający dwa dni II Międzynarodowy Turniej Smaków na zamku w Liwie zgromadził 41 wystawców, którzy przygotowali do oceny jury 59 regionalnych potraw. Zarówno jury jak i zwiedzający, którzy próbowali i wybierali swoje ulubione smaki pośród tylu pyszności, mieli naprawdę trudny orzech do zgryzienia. W sobotę, duszną i gorącą, przepyszne smalce w glinianych garnkach, carpaccio ze słoniny, kaszanki, kiełbasy czy pierogi były w dużym niebezpieczeństwie, prawie roztapiając się w gorącu, ale dzielnie wytrwały do końca. Wystawcom i gościom przygrywały wiejskie kapele, występowały ludowe zespoły, dzieci szalały po terenie wokół Zamku, a tuż za ogrodzeniem widać było kąpiących się w wodach rzeki Liwiec.

Jak dbać o głos? Choroby strun głosowych

O roli naszego głosu najczęściej przypominamy sobie dopiero wtedy, gdy zaczyna szwankować. Moglibyśmy uniknąć wielu problemów gdybyśmy poświęcali mu więcej uwagi. Jak należy mówić, żeby nie nadużywać naszych strun głosowych? Co robić, żeby słuchanie nas sprawiało innym przyjemność i budziło zaciekawienie? Jak dbać o głos, który jest narzędziem komunikacji i który jest też naszą wizytówką?

Kino bez barier w Muzeum Niepodległości w Światowy Dzień Osób Niepełnosprawnych i ich Opiekunów

Do Kina bez barier Muzeum Niepodległości w Warszawie zaprasza 3 grudnia 2014, podczas Światowego Dnia Osób Niepełnosprawnych i Ich Opiekunów. Na program złożą się trzy projekcje filmowe, dostosowane do możliwości percepcyjnych osób niepełnosprawnych. Partnerem muzeum w realizacji obchodów święta jest Fundacja Filmowa Warszawa. Wstęp na wszystkie wydarzenia podczas Światowego Dnia Niepełnosprawnych i Ich Opiekunów jest bezpłatny.

Subskrybuj to źródło RSS

Mapa strony

Biznesciti.com

O biznesie

Przydatne linki

O nas