Menu
A+ A A-

E-księgowość zintegrowana z rachunkiem

E-księgowość zintegrowana z rachunkiem www.sxc.hu

Jeden z funkcjonujących banków wprowadza pierwszą w Polsce księgowość online, z której można korzystać bezterminowo bez żadnych opłat.

Daje ona bezpłatny dostęp do finansów firmy przez 24 godziny na dobę. Przedsiębiorcy, którzy w tej chwili samodzielnie prowadzą KPiR lub ewidencję przychodów korzystając z internetowych biur księgowych, dzięki nowemu rozwiązaniu wdrożonemu przez Idea Bank będą mogli zaoszczędzić nawet kilkaset zł rocznie. Skorzystanie z e-księgowości nie wymaga posiadania konta w banku. Oferta jest bezterminowa i nie ma charakteru promocji.

- Stworzyliśmy księgowość internetową, która pozwala na samodzielne prowadzenie firmowych rozliczeń. System został zaprojektowany tak, aby maksymalnie wyręczyć przedsiębiorcę w powtarzalnych czynnościach i do minimum ograniczyć czas, jaki musi on poświęcić na prowadzenie księgowości - mówi Dariusz Makosz, członek zarządu Idea Banku.

E-księgowość może być w pełni zintegrowana z rachunkiem firmowym w Idea Banku. Dzięki temu przedsiębiorca gromadzi finanse swojej firmy w jednym miejscu i ma do nich dostęp przez 24 godziny na dobę. - Może z poziomu księgowości opłacać faktury, wykonywać przelewy do ZUS i urzędu skarbowego bez konieczności logowania się do banku - wyjaśnia Aleksandra Godlewska, project manager księgowości online Idea Banku.

Według firmy Fundacja Rozwoju Biznesu „Starter” z księgowości internetowej w Polsce korzysta dziś prawie 372 tys. firm, przy czym prawie połowa z nich obsługiwana jest przez trzy największe serwisy. Rynek tych usług wyceniany jest na 250-400 mln zł rocznie.

{jumi [*9]}

Powrót na górę

Mapa strony

Biznesciti.com

O biznesie

Przydatne linki

O nas