Menu
A+ A A-

Bezpieczne i ekologiczne wakacje

Bezpieczne i ekologiczne wakacje

Dobiega końca organizowana po raz szósty przez Stowarzyszenie Integracja i Współpraca z Torunia akcja „Bezpieczne i Ekologiczne Wakacje". W ramach akcji zorganizowano festyny rodzinne na terenie całego kraju.

- Podczas każdego festynu staraliśmy się dotrzeć do młodych ludzi i ich rodziców z jasnym przekazem, aby zapobiec wakacyjnym tragediom oraz przekazać wiedzę z zakresu profilaktyki ekologicznej, zdrowego trybu życia oraz szkodliwości zażywania używek – mówią organizatorzy.

Poprzez gry i zabawy przypominano uczestnikom pikników m.in. o zasadach bezpiecznego zachowania się na drodze, w wodzie, w podróży oraz w sytuacjach zagrażających bezpieczeństwu podczas wakacyjnego wypoczynku.

- Poprzez działania prewencyjne można wiele osiągnąć. Zaniedbania w tym zakresie mają katastrofalne konsekwencje dla nas wszystkich – przekonują organizatorzy.

Tegorocznymi adresatami projektu byli mieszkańcy gmin oraz powiatów m.in. województwa kujawsko – pomorskiego, mazowieckiego, podkarpackiego, a także pomorskiego, zwłaszcza z terenów wiejskich i małych miast oraz turyści odwiedzający miejscowości wypoczynkowe.

W minione wakacje akcja „Bezpieczne i Ekologiczne Wakacje" zgromadziła około 300 000 uczestników. Partnerem głównym tegorocznej edycji była Grupa Energa.

 

Powrót na górę

Mapa strony

Biznesciti.com

O biznesie

Przydatne linki

O nas