Menu
A+ A A-

Najlepsi wykładowcy, najciekawsze kursy

Najlepsi wykładowcy, najciekawsze kursy www.sxc.hu

Instytut Globalizacji zdradza szczegóły najnowszej edycji Akademii Liderów Opinii oraz Akademii Przywództwa w Warszawie.

Już wkrótce rozpocznie się kolejna edycja popularnego kursu Akademia Liderów Opinii. Inauguracja będzie miała miejsce w katowickim Klubie Marchołt, w czwartek 3 października o godz. 17.30. Wykład otwarcia „Sowieckie ludobójstwo na Polakach w latach 1937-1938” wygłosi dr Tomasz Sommer, redaktor naczelny tygodnika Najwyższy Czas! Wykład będzie połączony z kiermaszem książki prawicowej, na której będzie można nabyć najnowszą książkę autora pt. „Dzieci operacji polskiej mówią”. Spotkanie poprowadzi dr Tomasz Teluk, prezes Instytutu Globalizacji.
Z kolei w poniedziałek 14.10 w gliwickim Kościele pw. Chrystusa Króla odbędzie się spotkanie z ks. dr Markiem Dziewieckim. Ten jeden z najwybitniejszych rekolekcjonistów w Polsce opowie o zagrożeniach dla rodziny wynikających z rozpowszechniania się ideologii gender. W listopadzie i grudniu wszystkim kursantom i użytkownikom platformy e-learningowej, zostaną udostępnione wykłady z kursu filozofia polityki on-line powstałego dla Szkoły Wyższej im. ks. J. Tischnera w Krakowie. Są to: myśl polityczna św. Augustyna (wykład prof. B. Szlachta, ćwiczenia Podniesiński, Przychodzeń), myśl polityczna św. Tomasz z Akwinu (wykład prof. B. Szlachta, prof. J. Bartyzel, ćwiczenia Podniesiński, Przychodzeń), myśl polityczna Johna Locke’a (wykład prof. Z. Rau, ćwiczenia Podniesiński, Przychodzeń), liberalizm Rawlsa i Nozicka (wykład prof. Z. Rau, ćwiczenia Podniesiński, Przychodzeń). Ponadto w poniedziałek 25 listopada w Kościele pw. Chrystusa Króla w Gliwicach, przy ul. Okrzei, odbędzie się wykład specjalny i promocja książki Anny Golędzinowskiej pt. „Ocalona z piekła”. Autorka – była modelka mieszkająca w Mediolanie i prezenterka włoskiej telewizji, opowie o kulisach rządzących show-biznesem i o swoim nawróceniu.
W grudniu planowane są wykłady ks. prof. W. Chrostowskiego i prof. R. Legutki.
Znane są już także szczegóły odnośnie Akademii Przywództwa. Wszystkie wykłady odbędą się w Warszawie w siedzibie Fundacji Republikańskiej na ul. Nowy Świat 41 klatka 4, w soboty: 19 października, 16 listopada, 7 grudnia w godz. 10.00-16.00. W każdy dniu zrealizowane będą 2 sesje tematyczne, zgodnie z podanym harmonogramem:
Moduł 1 - Rozwój kompetencji przywódczych (test na osobowość, koncepcja rozwoju człowieka, skuteczne rozwijanie kompetencji, poznanie siebie, mocne strony, planowanie rozwoju, monitoring zmian, korzystanie z coachingu)
Moduł 2 - Proaktywność (inicjatywa, optymizm i ambicja)
Moduł 3 - Zarządzanie sobą (zarządzanie czasem, efektywność działań, flow, samodyscyplina, wytrwałość, męstwo, etyczne wymiary dążenia do celu)
Moduł 4- Kompetencje interpersonalne (komunikacja)
Moduł 5 - Praca zespołowa (delegowanie)
Moduł 6 - Przywództwo osobiste (charakter, misja osobista oraz misja mojej organizacji)
Program oparty jest na unikalnych badaniach prof. P. Cardony z prestiżowej szkoły biznesu IESE Business School University of Navarra w Barcelonie. Jest to jeden z najlepszych programów na świecie. Pozwala na rozwinięcie 10 kompetencji przywódczych, najbardziej poszukiwanych przez pracodawców, wg raportu Ernst&Young. Zajęcia prowadzi Radosław Parda, ekspert, trener w dziedzinie przywództwa, były wiceminister sportu, b. członek kierownictwa TVP, prezes New Solutions sp. z o.o. – jednego z liderów branży Public Affairs i lobbing. Zarówno w Akademii Liderów Opinii, jak i w zajęciach Akademii Przywództwa można uczestniczyć tradycyjnie, jak i online. Dzięki platformie e-learningowej w prosty sposób można mieć dostęp do wykładów, ćwiczeń i testów nie wychodząc z domu.
Rekrutacja na oba kursy potrwa do 30 września. Zajęcia ruszają już 3 i 19 października. Aby zapisać się należy wysłać e-mail pod adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., wypełnić formularz na stronie www.globalizacja.org lub zadzwonić pod nr tel. 695167359.

 

Powrót na górę

Mapa strony

Biznesciti.com

O biznesie

Przydatne linki

O nas